Anna Anklewicz: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

1 września 2022
Przez: : KS

Anna Anklewicz to pasjonatka gotowania, która będzie miała okazję zaprezentować swoje umiejętności w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Anklewicz: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Anna ma 37 lat. Widomo również, że prywatnie jest szczęśliwą mamą Hani. Swojej córce chce pokazać, że kobiety stać na wiele, nawet jeśli nie zawsze wszystko wychodzi po naszej myśli. Kobieta zdradziła, że od kilku lat zmaga się z insulinoopornością.

Nie da się ukryć, że w życiu spotkało ją już kilka trudnych sytuacji. Między innymi, jakiś czas temu pracowała nad otwarciem własnej restauracji. Niestety, los pokrzyżował jej plany, bowiem w lokalu wybuchł pożar i straciła nie tylko zainwestowane pieniądze, ale także wszystkie marzenia.

Przez kilka lat pracowała jako szef kuchni w restauracji. Jednakże, po pandemii, która dotknęła cały świat, właściciele postanowili zamknąć działalność. Od tamtego czasu pracuje na własną rękę. Co ciekawe, Ania należy do Polskiego Związku Łowieckiego. Tak jak jej tata i brat.

Anna Anklewicz
Ania Anklewicz

Zobacz także: Co wiemy o Osi Ugonoh?

Anna Anklewicz: Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia

Ania nie ukrywa, że udział w programie Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia jest dla niej dużym wyzwaniem. Mimo to, zapowiedziała, że będzie walczyć o najwyższe cele, ponieważ jest bardzo zmotywowana.

Za swoje mocne strony w kuchni uważa dziczyznę, którą potrafi przyrządzić niemal na wszystkie sposoby. Oprócz tego, lubi kuchnię śródziemnomorską. Jednakże, chętnie podejmie się innych wyzwań i przepisów z różnych zakątków świata.

Uważa, że udział w programie nie zaskoczy ją niczym. Wszystko dlatego, że w życiu dostała już wiele lekcji od losu.

Anna Anklewicz: Instagram

Ania prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @dzika_sztuka. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 3 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej