Osi Ugonoh: [wiek, kariera, Hell’s Kitchen, Instagram]

31 sierpnia 2022
Przez: : KS

Osi Ugonoh to zwyciężczyni jednej z edycji programu Top Model. Swoich sił próbowała również w Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Osi Ugonoh: wiek

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że Osi urodziła się 15 lipca 1994 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 28 lat. Przyszła na świat w Gdańsku, a jej rodzice pochodzą z Nigerii. Na studia wyjechała do Irlandii. Ma liczne rodzeństwo: trzy siostry i brata, który odnosi sukcesy w sporcie.

Osuemhe nie ukrywa, że cały czas uczy się jak to być częścią dwóch kultur. Na co dzień zajmuje się wieloma rzeczami. Jest modelką, influencerką oraz dietetyczką.  Ponadto, interesuje ją fitness, psychologia oraz rozsądne odżywianie. Lubi się rozwijać, podejmować nowe wyzwania i poszerzać swoje umiejętności.

Osi Ugonoh
Osi Ugonoh

Zobacz także: Co wiemy o Inie Rybarczyk?

Osi Ugonoh: kariera

Osi jest doskonale znana wszystkim fanom programu Top Model. Szybko stała się ulubienicą widzów, a także docenili ją jurorzy. W efekcie zwyciężyła 4. edycję Top Model. Później nawiązała wiele współprac i kontraktów, które pozwoliły jej rozwinąć się w modelingu.

Modelka swoich sił zdecydowała spróbować także w innym programie telewizyjnym. Okazuje się, że z innymi uczestnikami będzie rywalizowała w 6. edycji Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Sama przyznaje, że jej słabą stroną może okazać się typowa polska kuchnia. Kolejnym wyzwaniem może być dla niej spróbowanie dziwnych owadów.

Osi Ugonoh: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil zwyciężczyni Top Model 4 pod nazwą @osiugonoh. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam aż ponad 303 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej