Anna Cieślak: [wiek, filmy, mąż, Edward Miszczak, Instagram]

15 kwietnia 2020
Przez: : KS

Anna Cieślak to znana aktorka, która ma na koncie udział w wielu produkcjach. Obecnie jest głośno na jej temat, także ze względu na jej związek z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Cieslak (@ankacieslak)

Anna Cieślak: wiek

Aktorka pochodzi ze Szczecina. Urodziła się 17 września 1980 roku, a więc ma 41 lat. Zanim zdecydowała, że swoja przyszłość zwiąże z aktorstwem, przez dwa lata trenowała taniec. Co ciekawe, jej stryjem jest znany między innymi z serialu Malanowski i Partnerzy Bronisław Cieślak. Studia ukończyła Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie.

Anna Cieślak: filmy

Cieślak jest nie tylko aktorką telewizyjną i filmową, ale również teatralną. Od 2011 roku występuje na deskach Teatru Polskiego. Zadebiutowała w produkcji Your name is Justine, za co zebrała wiele pozytywnych opinii. Oprócz tego, mogliśmy oglądać ją w Dlaczego nie!, Ślubach panieńskich oraz Ludziach Chudego. Jednakże, największą sympatię telewidzów wzbudziła jako Joanna Berg w Na Wspólnej. Wzięła również udział w jednej z edycji Tańca z gwiazdami.

Anna Cieślak: mąż

Kobieta ma na swoim koncie kilka związków z postaciami znanymi z polskiego show biznesu. Między innymi spotykała się z muzykiem Czesławem Mozilem. Następnie wszystko wskazywało na to, że tworzy zgrana parę z młodszym od siebie aktorem Przemysławem Wyszyńskim. Mimo, że przyjęła nawet jego oświadczyny, ostatecznie ich drogi się rozeszły.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez(@ankacieslak)

W sieci szerokim echem odbiła się wiadomość o jej związku z jednym z najbardziej wpływowych dyrektorów w stacji TVN. Okazuje się, że ona i Edward Miszczak związali się jeszcze pod koniec 2019 roku. Wydaje się, że równica wieku nie jest dla nich najmniejszą przeszkodą, a ich miłość wprost kwitnie.

Para pobrała się w sierpniu 2021 roku.

Zobacz także: Ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@ankacieslak)

Anna Cieślak: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @ankacieslak. Na chwilę obecną obserwuje ją tam prawie 20 tysięcy użytkowników. Zamieszcza tam zdjęcia, które pochodzą głównie z planów zdjęciowych i wystąpień teatralnych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez  (@ankacieslak)

źródło: Instagram Anny Cieślak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej