Cieślak i Miszczak wzięli ślub. Jak wyglądała panna młoda w tym dniu? Co za klasa

22 sierpnia 2021
Przez: : W.M.

W minioną sobotę Anna Cieślak i Edward Miszczak scementowali swój związek i powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Zobaczcie, jak w dniu swojego ślubu wygadała panna młoda. Suknię Anny zaprojektowała znana projektantka.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Cieslak (@ankacieslak)

Cieślak i Miszczak wzięli ślub

W minioną sobotę 21 sierpnia 2021 miał miejsce ślub Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka. Znana aktorka i starszy od niej o 26 lat dyrektor programowy TVN powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w kościele św. Anny w Krakowie., natomiast wesele pary zorganizowane zostało w restauracji na krakowskim Kazimierzu.

Na ślubie Cieślak i Miszczak pojawiło się wiele gwiazd polskiego show-biznesu m.in. Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Ewa Drzyzga, Dominika Kulczyk, Kuba Wojewódzki czy Piotr Kraśko.

Anna Cieślak i Edward Miszczak zadbali o to, aby w ten ważny dla nich dzień, nie przeszkadzali im natarczywi paparazzi oraz gapie. Wokół kościoła pojawiło się mnóstwo ochrony, która nie wpuszczała przypadkowych osób do kościoła. Według relacji jednego ze świadków świątynia podczas nabożeństwa została zamknięta na klucz, a ci, którzy znajdowali się w środku, przebadani zostali na COVID-19.

Zobacz także: Miszczak oświadczył się Annie Cieślak.

Anna Cieślak podczas swojego ślubu

Chociaż Anna nie pochwaliła się jeszcze zdjęciami ze swojego ślubu na Instagramie, zrobiła to między innymi jej bliska przyjaciółka i projektantka Natalia Jaroszewska. To właśnie ona zaprojektowała suknię, którą aktorka ubrała na swój ślub z Miszczakiem.

To już oficjalne! Moja ukochana przyjaciółka, @ankacieslak wyszła za mąż!! ❤️❤️❤️

Przyjaźnimy się od lat i byłam bardzo wzruszona kiedy Ania poprosiła mnie o zaprojektowanie sukni na ślub. Aniu, dziękuję Ci za tę niezwykłą przyjaźń, która trwa już tyle lat , za zaufanie i za to, że mogłam dzielić z Wami tę piękną chwilę. Tyle wokół nas się zmienia. Ty się nie zmieniasz, zawsze jesteś sobą.

Bądźcie szczęśliwi ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Ps. Dla Ciebie , przyleciałabym i z końca świata ❤️” – napisała projektantka na swoim Instagramie

Anna w tym ważnym dla siebie dniu zdecydowała się na prostą atłasową suknię z taliowaniem w pasie. Panna młoda miała upięte włosy, a całość kreacji dopełniły perłowe kolczyki.

Suknia ślubna Anny Cieślak
Natalia Jaroszewska zaprojektowała suknię Anny Cieślak

Trudno nie zgodzić się z tym, że Cieślak podczas swojego ślubu wygadała niezwykłe pięknie.

źródło: Instagram Natalia Jaroszewska/Instagram Anna Cieślak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej