Anna Jędrzejuk: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

7 czerwca 2022
Przez: : KS

Anna Jędrzejuk to polska projektantka mody, który na przestrzeni lat miała okazję współpracować z wieloma celebrytami. Co ciekawe, biznes prowadzi wraz z byłym mężem. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Jędrzejuk: wiek

Niestety, życie prywatne projektantki pozostaje pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to, że kobiecie nie zależy na rozgłosie, bowiem mimo, że jest stałą bywalczynią czerwonych dywanów, nie udziela się w mediach.

Wiadomo natomiast, że Jędrzejuk była w związku z Rodrigo De La Garzą. To projektant garniturów, który prowadzi atelier w Warszawie. Co ciekawe, para rozstała się około roku temu. Mimo to, nadal pozostają w przyjaznych relacjach, a fakt ten nie zmienił nic także we współpracy zawodowej.

Anna Jędrzejuk projektantka
Anna Jędrzejuk

Zobacz także: Co wiemy o dziennikarce Katarzynie Trzaskalskiej?

Anna Jędrzejuk: kariera

Okazuje się, że marka byłego partnera Anny Jędrzejuk cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem wśród celebrytów. Mianowicie, panowie znani w show biznesie chętnie wybierają garnitury ich projektu, w których dumnie prezentują się na czerwonym dywanie.

Oprócz tego, niektórzy z klientów De La Garzy i Jędrzejuk wybrali ich projekty na ślub – jedną z najważniejszych chwil w życiu. Między innymi, byli to: Antoni Królikowski, Krzysztof Ibisz oraz Cezary Pazura. Markę godnie reprezentują również: Filip Chajzer, Marcin Prokop i Radosław Majdan.

Anna Jędrzejuk: Instagram

Wszystko wskazuje na to, że projektantka nie udziela się w social mediach. Co za tym idzie, na próżno szukać jej profilu także na Instagramie. Jednakże, pojawia się na fotografiach markowego konta.

źródło: Instagram De La Garza Tailor Made

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej