Katarzyna Trzaskalska: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

1 czerwca 2022
Przez: : KS

Katarzyna Trzaskalska jest jedną z najbardziej znanych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Na przestrzeni lat współpracowała z kilkoma stacjami, przy różnych produkcjach. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze i życiu prywatnym!

Katarzyna Trzaskalska: wiek

Z informacji dostępnych w sieci, że kobieta urodziła się w 1976 rok. W związku z tym, w 2022 roku skończy 46 lat. Wiadomo również, że pochodzi z Kościana. Wiele osób może zdziwić wykształcenie dziennikarki. Otóż, okazuje się, że Trzaskalska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Oprócz tego, ukończyła Akademię Baletową w Poznaniu.

Wiadomo także, że wielką pasją dziennikarki jest fotografia. Efektami swoich sesji chwali się między innymi w swoich social mediach.

Tajemnicą nie jest, że Trzaskalska była w związku z dziennikarzem Romanem Młodkowskim. Mimo, że już planowali się pobrać, ostatecznie ich drogi się rozeszły. Ostatecznie oboje ułożyli sobie życie u boku innych osób. Prezenterka jest mamą dwójki dzieci: córki Basi i syna Frania.

Katarzyna Trzaskalska kariera
Katarzyna Trzaskalska

Zobacz także: Co wiemy o Rafale Zaorskim?

Katarzyna Trzaskalska: kariera

Okazuje się, że przygodę z branżą telewizyjną Trzaskowska zaczynała w stacji TVN, gdzie pracowała jako prezenterka pogody. Następnie, w tej samej roli pojawiała się w TV Puls. Po czasie podjęła się współpracy z TVP.

Jako pogodynka występowała kolejno na antenie TVP 2 i TVP 1. Wraz z upływem czasu, zaczął się powiększać zakres obowiązków dziennikarki. Mianowicie, prezentowała skrót Wiadomości, program Popołudnie z Jedynką oraz Plus Raport.

Telewidzowie z kolejnych lat mogą kojarzyć ją z Panoramy, Teleexpressu i Wiadomości. Oprócz tego, wraz z Katarzyną Cichopek prowadziła program Twój Puls.

Katarzyna Trzaskalska TVP
Zdjęcie Katarzyny Trzaskalskiej

Katarzyna Trzaskalska: Instagram

Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć profil dziennikarki na Instagramie pod nazwą @trzaska_fotki. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej