Połącz się z nami

Anna Kalczyńska ma koronawirusa! W jakim jest stanie?

Anna Kalczyńska ma koronawirusa

Z życia gwiazd

Anna Kalczyńska ma koronawirusa! W jakim jest stanie?

Anna Kalczyńska ma koronawirusa! Prezenterka początkowo przebywała na kwarantannie z powodu kontaktu z osobą chorą. Wkrótce okazało się, że także jest zakażona.

Anna Kalczyńska to znana polska dziennikarka telewizyjna. We wrześniu 2014 roku dołączyła do grona prezenterów programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”. Zastąpiła wówczas Jolantę Pieńkowską. Początkowo prowadziła go z Robertem Kantereitem, później Jarosławem Kuźniarem, natomiast teraz występuje w parze z Andrzejem Sołtysikiem.

źródło: https://www.instagram.com/annakalczynskam/

Zobacz także: Kalczyńska pokazała mankamenty swojej figury. Odważne zdjęcia!

Anna Kalczyńska ma koronawirusa!

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wciąż jest bardzo niestabilna. Na całym świecie odnotowano już ponad 43 mln przypadków zakażeń, z czego blisko 1,2 mln to ofiary śmiertelne. W dalszym ciągu krajami z największą ilością chorych są: Stany Zjednoczone, Indie, Brazylia, Rosja oraz Francja. Niestety sytuacja w naszym kraju także jest bardzo niepokojąca. Regularnie padają kolejne rekordy zakażeń. W Polsce potwierdzono ponad 260 tys. przypadków wirusa, przy czym prawie 4,5 tys. osób zmarło. Warto dodać, że tylko w ciągu ostatniej doby przybyło aż 10 241 chorych. Rośnie także liczba zajętych łóżek w szpitala.

Niebezpieczny wirus dotknął również mnóstwo osób z branży show-biznesu. Z chorobą zmierzyć się musieli m.in. Radosław Majdan, Dorota Gardias czy Anna Skura. Warto dodać, że Anna Kalczyńska w ten weekend wraz z Marcinem Prokopem miała poprowadzić galę French Touch. Wkrótce okazało się, że zastąpiła ją Paulina Krupińska. Okazało się, że prezenterka przebywała na kwarantannie, z powodu kontaktu z osobą chorą.

„No, mnie też jest bardzo przykro, naprawdę. (…) Miałam kontakt z osobą zakażoną koronawirusem i ze względów bezpieczeństwa jestem w izolacji” – poinformowała za pośrednictwem Instagrama Kalczyńska.

źródło: https://www.instagram.com/annakalczynskam/

Niestety niedługo później prezenterka poinformowała, że ma koronawirusa. Na swoim InstaStory zamieściła pozytywny wynik testu.

źródło: https://www.instagram.com/annakalczynskam/

Warto zauważyć, że mimo choroby, Kalczyńska stara się wciąż widzieć pozytywne aspekty. Jak sama powiedziała:

„Mam i ja. Będzie więcej osocza!”

Życzymy Ani szybkiego powrotu do zdrowia!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry