Połącz się z nami

Anna Kazejak: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Opisy gwiazd

Anna Kazejak: [wiek, kariera, Orły, Instagram]

Zdaniem niektórych ekspertów, Anna Kazejak ma wielką szansę na stałe zapisać się na kartach polskiej historii filmowej. Grono jej wielbicieli już jest naprawdę duże, a liczba ich stale wzrasta. Artystka zaskakuje cały czas nowymi projektami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zarówno o jej karierze, jak i życiu prywatnym, zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Kazejak: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że reżyserka urodziła się 15 stycznia 1979 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 42 lata. Oprócz tego, wiadomo również, że pochodzi z Bytomia. Co ciekawe, na początku zdecydowała się na studia na kierunku filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim, a później Łódzkim. Jednakże, ostatecznie została absolwentką Wydziały Reżyserii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Ponadto, swoje umiejętności kształciła pod okiem specjalistów nie tylko z kraju, ale także zagranicy. Na swoim koncie ma już wiele nagród i wyróżnień, a możemy być pewni, że usłyszymy o niej jeszcze nie raz!

Zobacz także: Co wiemy o Macieju Bochniaku?

Anna Kazejak: kariera

Kazejak pierwsze sukcesy zaczęła osiągać jeszcze na studiach. Jej indywidualny fabularny debiut to Skrzydlate świnie, które cieszyły się pozytywnym obiorem ze strony krytyków, a także odbiorców. Oprócz tego, realizuje seriale telewizyjne. Między innymi, współpracowała przy produkcji Zawsze warto, Szadź czy O mnie się nie martw. Już za dwa lata ma odbyć się premiera jej filmu Fucking Bornholm, który zapowiada się naprawdę interesująco.

View this post on Instagram

A post shared by Anna Kazejak (@akazejak)

Anna Kazejak: Orły

Serial Szadź, przy produkcji którego pracowała między innymi reżyserka został nominowany do nagrody Orły 2021. O nagrodę powalczy w kategorii Najlepszy filmowy serial fabularny. O tym, czy uda mu się zdobyć statuetkę dowiemy się już 21 czerwca 2021 roku.

Anna Kazejak tworzyła serial Szadź, który został nominowany do nagrody Orły 2021

Anna Kazejak: Instagram

Reżyserka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @akazejak. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 2,5 tysiąca użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry