Połącz się z nami

Maciej Bochniak: [wiek, kariera, żona, Orły, Instagram]

Opisy gwiazd

Maciej Bochniak: [wiek, kariera, żona, Orły, Instagram]

Maciej Bochniak to polski reżyser i scenarzysta, który na swoim koncie ma już kilka nagród oraz wyróżnień za swoją działalność w branży filmowej. Już niebawem, produkcja, która powstała z jego udziałem będzie miała okazję sięgnąć po kolejne z nich. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Maciej Bochniak: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Bochniak urodził się 26 maja 1984 roku. Co za tym idzie, nietrudno obliczyć, że na chwilę obecna ma 37 lat. Wiadomo również, ze pochodzi z Krakowa. Jest absolwentem Wyższego Studium Scenariuszowego na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Okazuje się, że prywatnie jest związany ze znakomitą polską aktorką – Joanną Kulig znana między innymi z filmów Sponsoring, Zimna wojna oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Razem wychowują synka Jana.

Zobacz także: Co wiemy o Sławomirze Fabickim?

Maciej Bochniak: kariera

Jak już wspominaliśmy, mężczyzna jest nie tylko reżyserem, ale także scenarzystą. Jednym z jego największych sukcesów na początku kariery, była współpraca przy nagrodzonym filmie Disco Polo. Oprócz tego, często współpracuje przy produkcjach telewizyjnych. Między innymi, był drugim reżyserem Diagnozy, O mnie się nie martw, Belfra oraz Szadź. Jego najnowszym dziełem jest film Magnezja, którego premiera odbyła się kilka dni temu.

Maciej Bochniak: Orły 2021

Serial Szadź, którego jednym z twórców jest właśnie Bochniak został nominowany do nagrody Orły 2021 w kategorii Najlepszy filmowy serial telewizyjny. Nie da się ukryć, że tegoroczna rywalizacja wydaje się być naprawdę zacięta. Wszyscy zainteresowani, zwycięzcę poznają już 21 czerwca 2021 roku, kiedy to odbędzie się rozdanie nagród i gala finałowa.

Serial Szadź, którego drugim reżyserem jest Bochniak zdobył nominację do nagrody Orły 2021

Maciej Bochniak: Instagram

Reżyser i scenarzysta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @maciekbochniak_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam niepełna tysiąc użytkowników tego serwisu.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry