Anna Lewandowska: [kim jest?, kariera, Pytanie na śniadanie, Instagram]

29 kwietnia 2021
Przez: : KS

Anna Lewandowska to polska dziennikarka, którą niewątpliwie znają wszyscy fani porannego programu Pytanie na śniadanie. Co ciekawe, nosi takie samo imię i nazwisko, jak żona najlepszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego. Jednakże, panie nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Anna Lewandowska: kim jest?

Ze względu na to, że dziennikarka dość aktywnie prowadzi swoje social media, możemy dowiedzieć się z nich kilka podstawowych informacji na jej temat. Otóż, okazuje się, że 28 sierpnia tego roku będzie obchodziła swoje 36. urodziny. Stamtąd wiemy także, że jest mamą dwóch synów. Jednakże, dba o ich prywatność i nie udostępnia wizerunków dzieci publicznie. Jej pasją prócz pracy, w której odnajduje się idealnie są także podróże. Dotychczas zwiedziła już wiele ciekawych miejsc na świcie.

Zobacz także: Co wiemy o Ewie Nejno?

Anna Lewandowska: kariera

Okazuje się, że pracą w mediach Lewandowska interesowała się od najmłodszych lat. W szkole należała do grupy redagującej szkolną gazetkę, natomiast podczas studiów pracowała w radiu akademickim. Nie ukrywa jednak, że najbardziej interesowało ją jak wygląda tworzenie programów telewizyjnych. Ostatecznie, udało jej się przekonać o tym na własnej skórze. Jest dziennikarką, redaktorką, a także wydawczynią jednego na najpopularniejszych programów śniadaniowych w Polsce. Co ważne, cieszy się dużą sympatią ze strony współpracowników, a także widzów zgromadzonych przed odbiornikami.

Anna Lewandowska: Pytania na śniadanie

Nie da się ukryć, że program Pytanie na śniadanie codziennie rano towarzyszy wielu odbiorcom w polskich domach. Jedną z dziennikarek, które regularnie zasiadają na kanapie w studiu jest właśnie Lewandowska. Tajemnicą nie jest, że po drabince zawodowej wspinała się od najniższego szczebla. Sama wyznaje, że pewniej czuje się w roli wydawcy, niż przed kamerami.

Lewandowska w Pytaniu na śniadanie
Anna Lewandowska: Instagram

Dziennikarka prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @anialewandowska_kitulek. Na chwilę obecną jej aktywność śledzi tam prawie 4 tysiące użytkowników.

https://www.instagram.com/p/CKrPqSLFgHK/

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej