Ewa Nejno: [kim jest?, programy, kariera, Instagram]

29 kwietnia 2021
Przez: : KS

Ewa Nejno jest jedną z ekspertek psychologii, która szerszej widowni dała się poznać dzięki występom w telewizji. Trzeba przyznać, że szybko udało jej się zdobyć sympatię telewidzów. W związku z tym, w sieci często pojawiają się pytania, co wiadomo na jej temat. Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Ewa Nejno: kim jest?

Nejno od wielu lat jest związana z zawodem psychologa. Prowadzi terapię dla par i osób w różnym wieku, którym pomaga się uporać z różnym przeciwnościami losu, a także lepiej zrozumieć dotykające ich problemy. Co więcej, z jej specjalistycznych porad mogą skorzystać również rodzice, którzy lepiej chcą zrozumieć swoje pociechy. W sieci możemy dotrzeć także do informacji, że metody terapii, której używa są dość innowacyjne. Wiadomo, że prywatnie jest matką dwójki dzieci, co niewątpliwie pomaga jej w pracy zawodowej.

Zobacz także: Co wiemy o Poli Błasik z Zakochanych po uszy?

Ewa Nejno: kariera

Jak już wspominaliśmy, kobieta dała się poznać szerszej widowni poprzez udział w produkcjach telewizyjnych. Od niedawna jest prowadzącą w programie Zrób coś z tym dzieckiem, gdzie po jej poradę sięgają rodzice, którzy mają problemy z wychowaniem i zrozumieniem swoich pociech. Rodziny, które zgłosiły się do produkcji mogą zyskać cenne porady, dzięki którym na pewno łatwiej będzie im odnaleźć wspólny język. Oprócz tego, psycholożka występowała w programie Dieta czy cud, gdzie Kinga Zawodnik także konsultowała poglądy dotyczące diety oraz rozmawiała o motywacji i racjonalnym myśleniu podczas stosowania diet i zrzucania wagi.

Prowadzącą program Zrób coś z tym dzieckiem będzie Ewa Nejno

Ewa Nejno: Instagram

Terapeutka znana między innymi z programu Zrób coś z tym dzieckiem aktywnie udziela się na mediach społecznościowych. Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @ewanejno. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam prawie 2 tysiące użytkowników. Jesteśmy jednak przekonani, że liczba ta szybko wzrośnie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz