Połącz się z nami

Anna Lewandowska odniosła się do plotek na temat ciąży i pokazała zdjęcie brzucha!

News

Anna Lewandowska odniosła się do plotek na temat ciąży i pokazała zdjęcie brzucha!

Anna Lewandowska zna wszystkie cienie i blaski popularności. Do tych mniej przyjemnych zdecydowanie zaliczają się plotki, które trenerka może przeczytać na swój temat i jest ona na nie wyjątkowo narażona. W jej przypadku najczęściej mówi się i pisze o jej kolejnych ciążach. Wszyscy przyglądają się jej uważnie i czekają na zdjęcia jej rosnącego brzuszka. Czy aby na pewno Klara tym razem będzie miała rodzeństwo?

Anna i Robert Lewandowscy od prawie dwóch lat są szczęśliwymi rodzicami córeczki Klary. Jej pierwsza ciąża budziła przeogromne emocje, a ich fani z ciekawością przyglądali się przygotowaniom trenerki do roli mamy. Anna jeszcze przed narodzinami swojego pierwszego dziecka była bardzo aktywna, a po ciąży w mgnieniu oka wróciła do idealnej formy. Mała Klara jest oczkiem w głowie rodziców i oboje zawsze przyznawali, że to właśnie ona nauczyła ich i pokazała co tak naprawdę liczy się w życiu.

Ostatnio znowu jesteśmy świadkami plotek na temat kolejnej ciąży Anny, jak stwierdził informator jednego z portali plotkarskich

„Na mieście mówią, że Anka jest w ciąży. Za jakiś czas ma to ogłosić w „Dzień Dobry TVN” w swoim cyklu „Sztuki Walki””.

Anna z Robertem od zawsze podkreślali w wielu wywiadach, że marzą o założeniu dużej rodziny. Informacje na temat jej drugiej ciąży pojawiają się regularnie, jednak tym razem to fani trenerki zaczęli snuć domysły na ten temat. Internauci zauważyli, że unika ona ostatnio obcisłych ubrań, a także zasłaniała rękami swój brzuch podczas ostatniego wyjścia. Kiedy w komentarzach na jej profilu pojawiło się kolejne pytanie o dziecko, żona Roberta odpowiedziała w tajemniczy sposób, publikując trzy emotikony pokazujące język.

Kiedyś w jednym z wywiadów Robert Lewandowski wyznał, że pragnął syna, ale wie już jakim szczęściem jest ich córeczka Klara.

„Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny” – powiedział w wywiadzie.

Najwidoczniej Lewandowska ma dość ciągłych doniesień na temat swojej ciąży i postanowiła odnieść się do plotek pokazując zdjęcie swojego brzucha. Jak wiemy trenerka najczęściej nie reaguje na rzekome doniesienia na jej temat. Teraz jednak nie zamierza milczeć i na swoim profilu społecznościowym opublikowała na instastory zdjęcie z podpisem i pokazała na nim swój płaski brzuch!

„To już moja 12 ciąża w tym roku…według tabloidów. Pozdrawiam z treningu”.

Jak widzimy na razie Lewandowscy nie spodziewają się rodzeństwa dla swojej córeczki i Klara musi jeszcze poczekać na siostrzyczkę lub braciszka!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry