Anna Lewandowska podtrzymuje uroczą tradycję – internauci są pełni zachwytu!

26 grudnia 2021
Przez: : MC

Anna Lewandowska jak co roku opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z dziećmi, na tle strojnej choinki. Ponadto gwiazda połączyła w poście fotografie z ubiegłych lat. Koniecznie zobaczcie!

Kilka słów o Ani

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w naszym kraju. Żona wybitnego sportowca – Roberta Lewandowskiego prężnie rozwija swoją karierę, a lista jej sukcesów jest naprawdę imponująco długa. Przypomnijmy, że Ania jest utytułowaną sportsmenką, trenerką personalną, a także właścicielką marki kosmetycznej Phlov, firmy cateringowej jak i tworzy własne serie produktów spożywczych. Warto zauważyć, że to dopiero początek listy związanej z działalnością Ani, bowiem jest niezwykle aktywną bizneswoman.

Zobacz także: Olśniewająca stylizacja Anny Lewandowskiej za kilka tysięcy zł!

Anna razem z Robertem tworzy jedną z najpopularniejszych par w naszym kraju. Małżeństwo cieszy się ogromnym uznaniem, a grono ich fanów można liczyć w milionach. Ich rodzinę dopełniają dwie urocze córeczki – Klara, która urodziła się 4 maja 2017 roku oraz Laura, która przyszła na świat 6 maja 2020 roku.

Anna Lewandowska podtrzymuje tradycję

Warto wspomnieć, że Anna jest również niezwykle aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, a na samym Instagramie śledzi ją ponad 3,5 mln osób! To niezwykle imponujący wynik. Ania zamieszcza wiele ciekawych i inspirujących postów, a ponadto nie brakuje rodzinnych fotografii.

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, nie mogło zabraknąć zdjęć przy choince. Anna Lewandowska co roku publikuje zdjęcia z córkami przy świątecznym drzewku, a w tym roku, postanowiła je ze sobą zestawić. Cóż za wzruszający widok!

“Każdy rok był wyjątkowy, ale teraz, kiedy są z nami obydwie, miłości nie ma końca! ❤ 👩‍👧‍👧 ⭐” – czytamy w poście Ani.

Zobacz także: Tak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia

2017 rok
2018 rok
2019 rok
2020 rok

Pod zdjęciami nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy zasypali Anię mnóstwem ciepłych słów!

Jak podobają Wam się zdjęcia rodziny Lewandowskich? My nie możemy oderwać wzroku!

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej