Jak gwiazdy spędziły Boże Narodzenie? Internet zalała fala świątecznych zdjęć…

25 grudnia 2021
Przez: : M.J

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Wiele osób spędza go w gronie bliskich osób. W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak również gwiazdy spędziły ten magiczny czas. Nie wszyscy zdecydowali się na tradycyjne święta przy stole zastawionym wigilijnymi potrawami.

Boże Narodzenie 2021

Koniec grudnia to wyjątkowy czas dla wielu osób. Każdy z nas spędza święta w najdogodniejszy dla siebie sposób. Jedni nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez świątecznego drzewka i grona najbliższych osób. Inni zdecydowanie wolą ten czas spędzić w ciepłych krajach z dala od rodzin. Są również i tacy, którzy w ogóle nie obchodzą świąt i wcale się z tym nie kryją. Jak w takim razie gwiazdy spędziły tegoroczne Boże Narodzenie?

Zobacz także: Aneta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia sprawiła mężowi zaskakujący prezent!

Jak gwiazdy spędzają święta Bożego Narodzenia?

Magda Gessler wraz z rodziną tegoroczną wigilię wyprawiła w swojej warszawskiej restauracji U Fukiera. Na wieczerzy nie zabrakło również ukochanego restauratorki Waldemara Kozerawskiego. Ten szczególny czas spędziła w gronie najbliższych i nie mamy wątpliwości, że na wigilijnym stole było mnóstwo pyszności.

https://www.instagram.com/p/CX3paDLoB3u/

Ania i Robert Lewandowscy również wigilię spędzili w rodzinnym gronie. Następnie podzielili się z internautami uroczymi zdjęciami. Ten czas zdecydowanie pozwolił im nieco zwolnić tempo i celebrować Boże Narodzenie.

Rodzina Lewandowskich.
Święta Bożego Narodzenia u Lewandowskich.

Małgorzata i Radosław Majdanowie wigilię wyprawili w Polsce już 14 grudnia. Następnie całą rodziną udali się do ciepłych krajów, skąd chętnie pokazują zdjęcia i nagrania.

Kuba Wojewódzki należy do grona tych osób, które nie celebrują świąt w rodzinnej atmosferze. W tym roku showman po raz kolejny postanowił spędzić święta z dala od domu wybierając na cel swojej podróży Kalifornię.

Zobacz także: Które gwiazdy nie obchodzą świąt Bożego Narodzenia?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor Boże Narodzenie spędzili w ciepłej Hiszpanii. Są to pierwsze święta Dowborów z dala od domu, bez mrozu i śniegu.

Dorota Szelągowska wraz z najbliższymi święta spędziła w swoim domu na Warmii. Dekoratorka wnętrz na swoim Instagramie pochwaliła się przepięknie przystrojonym domem. Od razu można tam poczuć świąteczny klimat.

Agnieszka Włodarczyk wraz z mężem i synem tegoroczną wigilię spędzili w Dubaju. Aktorka już jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski i wiele wskazuje na to, że to właśnie w Emiratach spędzi najbliższe miesiące.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej