Anna Lewandowska pogrążona w żałobie – nie żyje Jacek Kramek. Trener zmarł w wieku 32 lat

20 lipca 2021
Przez: : MC

Zmarł Jacek Kramek – popularny i uwielbiany trener personalny oraz motywator. Sportowiec zmarł w wieku zaledwie 32 lat. Anna Lewandowska pożegnała sportowca poruszającym wpisem.

https://www.instagram.com/p/BYN1Kz4ALGJ/

Zmarł Jacek Kramek

W poniedziałkowy wieczór do mediów dotarła smutna wiadomość. Za pośrednictwem strony Jacodepol.com poinformowano, że w wieku 32 lat zmarł Jacek Karmek – trener personalny, mówca motywacyjny, sportowiec i założyciel platformy do ćwiczeń. Specjalizował się przede wszystkim w trenowaniu kobiet i rzeźbieniu ich sylwetek.

“Żegnamy Cię dziś Jacku, z wielkim bólem i w smutku… Dziękuję Ci za ten wspólnie spędzony, szalenie cenny czas. Bardzo dużo przy Tobie się nauczyłam. Między nami było dokładnie 10 lat i 10 dni różnicy w wieku. Powtarzałeś, że my baranki i do tego numerologiczne 33 możemy zwojować świat trzymając się razem .. Cieszę wie ze przynajmniej spróbowaliśmy. Myślę, że w imieniu wszystkich Jacka podopiecznych mogę powiedzieć, że byłeś najlepszym, genialnym trenerem i radosnym, dobrym człowiekiem! Takiego Cię zapamiętamy. 21.03.1989 – 19.07.2021” – napisano w oficjalnym komunikacie.

Informację o śmierci Jacka potwierdziła również jego siostra. Mimo, że nie podano oficjalnej przyczyny śmierci, w sieci można znaleźć informacje, że Kramek mógł mieć udar.

Zobacz także: Nie żyje aktor znany z serialu Ojciec Mateusz

Anna Lewandowska pogrążona w żałobie

Jacek był niezwykle znany i szanowany w sportowym środowisku. Jak się okazuje, znała się z nim m.in. Anna Lewandowska, która za pośrednictwem Instagrama pożegnała Jacka. Ponadto żona słynnego piłkarza opublikowała zdjęcie ze wspólnego treningu, które podpisała poruszającymi słowami:

“Jacku będziemy tęsknić”

Anna Lewandowska pogrążona w żałobie
Anna Lewandowska żegna Jacka Karmka

Z Jackiem przyjaźniły się również inne gwiazdy, takie jak Maja Bohosiewicz czy Anna Skura. Obie panie pożegnały Jacka poruszającymi wpisami.

https://www.instagram.com/p/CRhu5rcl9fE/?utm_source=ig_embed

Rodzinie i najbliższym Jacka składamy najszczersze kondolencje.

źródło: Jacodepol.com, onet.pl, Instagram Leonepolska, Annalewandowskahpba , Majabohosiewicz, Whatannawears

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej