Anna Lewandowska pokazała intymne zdjęcie z porodówki! Robert również dodał rozczulającą fotkę

4 maja 2022
Przez: : M.J

Anna i Robert Lewandowscy oprócz sukcesu w życiu zawodowym są również rodzicami dwóch córek. 4 maja najstarsza z dziewczynek obchodzi swoje 5. urodziny i to właśnie z tej okazji Ania Lewandowska zdecydowała się opublikować intymną fotografię z Klarą tuż po porodzie. Robert nie pozostał dłużny i również zamieścił na swoim profilu rozczulające zdjęcie.

Ania i Robert Lewandowscy

Lewandowscy są doskonałym przykładem jak można pogodzić karierę z życiem rodzinnym. Obydwoje ciężko pracują na swoje sukcesy, jednak w tym wszystkim nie zapominają o rodzinie, która jak podkreślają na każdym kroku, jest dla nich najważniejsza.

Są oni również jednym z tych małżeństw w polskim show-biznesie, które zdecydowało się nie pokazywać twarzy swoich pociech. Na ich profilach w mediach społecznościowych nie znajdziemy zdjęć Klary i Laury w całej okazałości, jednak dziewczynki często pozują do zdjęć z rodzicami, którzy następnie publikują je na Instagramie.

Zobacz także: Lewandowscy zorganizowali córkom bajeczne garden party. Każde dziecko o takim marzy!

Tym razem Robert i Ania Lewandowscy zaskoczyli swoich obserwatorów publikując na swoich profilach zdjęcia z pierwszych chwil życia Klary. Najstarsza córka Lewandowskich 4 maja obchodzi swoje 5. urodziny i to właśnie z tej okazji trenerka i piłkarz podzielili się poniższymi fotkami.

Niepublikowane zdjęcia Klary Lewandowskiej

Ania na swoim profilu podkreśliła, że pięć lat temu był jeden z najważniejszych dni w jej życiu. To właśnie wtedy po raz pierwszy wzięła swoją córkę w ramiona.

“Nigdy nie zapomnimy pierwszego razu, kiedy trzymaliśmy cię w ramionach. Byłaś taka malutka. Wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin. Kochamy Cię! Mój dzwoneczek”– napisała Ania Lewandowska.

Na profilu Roberta pojawił się identyczny podpis do zdjęcia, jednak fotografia przedstawia tym razem piłkarza podczas pierwszych chwil ze swoją najstarszą pociechą.

Robert Lewandowski z córką.

Pod postami sławnych rodziców pojawiło się mnóstwo życzeń dla Klary, do których oczywiście i my się dołączamy!

Źródło: Instagram Anny Lewandowskiej / Roberta Lewandowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej