Anna Lewandowska poszukuje pracownika do swojej firmy! Ma spore wymagania…

8 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Na portalu LinkedIn pojawiło się ogłoszenie od Anny Lewandowskiej, która za pomocą Internetu postanowiła znaleźć pracownika na stanowisko dyrektora generalnego. Jak się okazuje, wysokie stanowisko w firmie Anny Lewandowskiej wiąże się również ze sporymi wymaganiami. Co musielibyście zrobić, aby dołączyć do teamu Lewandowskiej? Lista jest długa…

Biznesy Anny Lewandowskiej

Od kiedy Anna Lewandowska postanowiła założyć swoją pierwszą firmę nie zwalnia tempa, a jej kolejne projekty za każdym razem okazują się strzałem w dziesiątkę. Teraz trenerka jest właścicielką kilku bardzo dobrze prosperujących firm, z których jest bardzo dumna. Nie osiada jednak na laurach i cały czas podnosi swoje kwalifikacje i uczęszcza na kolejne szkolenia.

Zobacz także: Anna i Robert Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków! Które miejsce zajęli?

Nie da się ukryć, że oczkiem w głowie Lewandowskiej jest jej pierwszy biznes Foods by Ann, który założyła w 2016 roku. “Lewa” cały czas walczy o to, aby produkty sygnowane jej imieniem i nazwiskiem były najlepszej jakości.

Niedawno natomiast żona Roberta Lewandowskiego poinformowała, że poszukuje dyrektora generalnego do Foods by Ann. W poście, który pojawił się w sieci Ania zdradziła również, że ma ogromny sentyment do swojego pierwszego biznesu, dlatego też nie powinien nikogo dziwić fakt, że szuka odpowiedniej osoby, która spełni wszystkie wymagania na tak wysokim stanowisku.

Anna Lewandowska szuka pracownika

Skąd wziął się pomysł na biznes ze zdrowymi przekąskami? Jak zdradziła trenerka w ogłoszeniu, to słabość do słodyczy sprawiła, że rozpoczęła przygodę ze zdrowym cateringiem.

“Kojarzycie “kulki mocy”? Mam do nich ogromną słabość, nie tylko dlatego, że uwielbiam słodycze. To właśnie od nich zaczęła się moja przygoda z biznesem. W skrócie… Wiele lat temu przygotowywałam je dla Roberta przed treningami. Koledzy z drużyny chętnie mu podjadali i pojawił się pomysł, by robić zdrowe przekąski masowo. Tak powstała moja pierwsza firma “Foods by Ann”. To ona zrobiła ze mnie przedsiębiorczynię.

To dzięki niej najwięcej się nauczyłam. To ona popchnęła moje życie w nowym kierunku. Możecie sobie więc wyobrazić, jak duży czuję do niej sentyment. I w związku z tym, jak ważny jest dla mnie dzisiejszy post. Ogłaszam rekrutację na stanowisko #CEO do “Foods by Ann” – czytamy w ogłoszeniu.

Anna Lewandowska.
Foods by Ann jest pierwszą firmą Lewandowskiej.

Aby dostać angaż w firmie Lewandowskiej trzeba spełnić kilka ważnych warunków. Trzeba mieć wyższe wykształcenie i minimum pięcioletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej. Dodatkowo posiadać umiejętności przywódcze, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy pod presją czasu.

Poszukiwany dyrektor będzie odpowiadał za kreowanie i realizację strategii biznesowej oraz będzie musiał zarządzać zespołem managerów. W zamian można liczyć na pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzeń.

Skusilibyście się na pracę w firmie Anny Lewandowskiej?

Źródło: o2.pl / Instagram Anny Lewandowskiej / Foods by Ann

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej