Anna i Robert Lewandowscy w rangingu najbogatszych Polaków!

13 listopada 2019
Przez: : W.M.

Ania i Robert uplasowali się na liście jako najbogatsza para w Polsce przed 40-stką. Swoimi sukcesami mogą poszczycić się na arenie międzynarodowej. Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków! Kto ich wyprzedził?

Tygodnik Wprost właśnie opracował listę czterdziestu najbogatszych Polaków, którzy dorobili się fortuny przed 40-stką. Ania i Robert Lewandowscy znaleźli się na wysokim 10 miejscu!

Sukcesy pary

Robert razem z Anią dorobili się majątku szacowanego przez Wprost na 450 mln złotych. Do wszystkiego doszli sami, a włożyli w to wiele pracy i energii. O sukcesach Roberta na boisku piłkarskim wiele pisać nie trzeba. Poza tym, że jest kapitanem reprezentacji Polski, regularnie występuje w niemieckim klubie Bayern Monachium, gdzie razem z drużyną odnosi wielkie, światowe sukcesy. Robert postanowił inwestować zarobione pieniądze. W zeszłym roku piłkarz powierzył część pieniędzy w inwestycję w polski startup Samurai Labs. W 2020 roku razem ze wspólnikami ma w planie otworzyć ogromną restaurację w stolicy. Ania również spełnia się zawodowo. Z sukcesem założyła marki Baby by Ann oraz Foods by Ann, organizuje obozy sportowe, a ostatnio wprowadziła do sprzedaży swoją markę wegańskich kosmetyków. Jest także zaliczana do grona najbardziej wpływowych kobiet w naszym kraju!

Zobacz także: Ania Lewandowska znalazła się na liście najbogatszych Polek!

Lewandowscy na liście najbogatszych Polaków

Jak podaje tygodnik Wprost, małżeństwo zajęło 10 miejsce w ich rankingu najbogatszych Polaków przed 40-stką. Na pierwszym miejscu uplasował się Sebastian Kulczyk(39 lat) syn zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka z majątkiem szacowanym na 7 mld zł. Drugie miejsce na podium zajął Piotr Szulczewski (38 lat) z majątkiem 5,35 mld zł.

W rankingu na nie co niższych pozycjach znaleźli się również m.in.: Marcin Gortat (35 lat)- 400 mln zł, Ewa Chodakowska (37 lat) –178 mln zł, Agnieszka Radwańska (30 lat) – 99 mln zł, Wojciech Szczęsny (29 lat) – 74 mln zł czy Grzegorz Krychowiak (29 lat) – 52 mln zł.

Gratulujemy wszystkim, którzy swoim sukcesem i pracą dorobili się wielkiego sukcesu i majątku!

źródło: Wprost/Instagram Ania Lewandowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej