Lewandowska pokazała zdjęcie z sesji do swoich kosmetyków Phlov!

5 listopada 2019
Przez: : W.M.

Trenerka niedawno wprowadziła na rynek swój wielki projekt, który przez długo trzymała w tajemnicy. Wyjątkowe wegańskie kosmetyki! Anna Lewandowska w sesji do Phlov!

Anna Lewandowska na początku października zaskoczyła swoich fanów kolejnym projektem, który dla nich przygotowała. Chodziło oczywiście o kosmetyki Phlov by Anna Lewandowska. Jak przyznała, nad ich pracą spędziła ze swoim zespołem dwa lata. Gdy nadszedł dzień promocji, media aż huczały od informacji na ten temat. Nic dziwnego, ponieważ kosmetyków Ania jeszcze nigdy wcześniej nie proponowała. Od kiedy zakończyła karierę sportową, bardzo skupiła się na nowych projektach, które może zaoferować.

Kosmetyki Phlov

Czym różnią się kosmetyki Anny od pozostałych dostępnych na rynku? Jak zachwala Lewandowska, jej produkt jest innowacyjny, naturalny i wegański. Do ich produkcji wykorzystano najlepsze surowce na całym świecie. Do kupienia dostępne są oczywiście poprzez stronę internetową, a także w popularnej drogerii Sephora. Jak widać w komentarzach, które obserwatorzy licznie zostawiają pod postami Anny, kosmetyki te naprawdę spodobały się odbiorcom, chociaż ich cena nie należy do najtańszych.

Zobacz także: Lewandowska i jej nowa książka. Będzie hitem sprzedaży?

Anna Lewandowska w sesji

Naturalna propozycja pielęgnacji skóry od Anny Lewandowskiej w sprzedaży jest już od prawie dwóch miesięcy. Teraz Anna pochwaliła się jednym zdjęciem do kampanii reklamowej kosmetyków Phlov. Gwiazda pozuje w tafli wody i wygląda pięknie.

„MASZ STRES, SILNE EMOCJE – TO PÓŹNIEJ WIDAĆ NA TWOJEJ SKÓRZE!

Fakt ten potwierdza odkrycie połączenia BRAIN-SKIN!(…)

PHLOV powstało z myślą o tym, by wspomóc skórę w walce z tymi zagrożeniami, jednocześnie dbając o Wasz dobry nastrój. Dlatego nasze kosmetyki zawierają bogactwo składników,które to umożliwiają.”

Pod zdjęciem Ani z sesji, posypały się jak zwykle duże ilości komentarzy, a fani przyznają, że kosmetyki naprawdę działają.

„Stosuję juz od kilku dni suchy olejek i balasam do ciała …po olejku skóra jest naprawdę „miękka”, przyjemna w dotyku.”

„Uwielbiam @phlov_by_anna_lewandowska 🔥❤️ stosuje od kilku dni i jestem zachwycona! Nawet mój trądzik różowaty powili blednie u znika 😍❤️ Aniu petarda”

My musimy przyznać, że Ania wygląda pięknie, a jej skóra bardzo zdrowo. Sama jest żywą reklamą swoich kosmetyków.

źródło: Instagram Anna Lewandowska

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz