Anna Lewandowska startuje z nowym projektem! Czym tym razem nas zaskoczyła?

7 października 2019
Przez: : W.M.

Żona piłkarza Bayern Monachium nie spoczywa na laurach! Anna Lewandowska startuje z nowym projektem! Sprawdź, co tym razem zaoferuje swoim fanom trenerka!

Lewandowska poza wybitnymi osiągnięciami w sporcie ma również wielką smykałkę do interesów. Była mistrzyni świata w karate z 2013 r. może pochwalić się wieloma projektami, w których dorobiła się majątku. Mowa o 230 mln złotych! W artykule, który nie dawno pisaliśmy możesz przeczytać, które miejsce zajmuje Anna w rankingu najbogatszych Polek! Przeczytasz o tym tutaj.

Na czym dorobiła się Anna Lewandowska?

Trenerka personalna ma na swoim koncie pokaźną liczbę propozycji, które oferuję swoim fanom. Kilka lat temu założyła bloga „Healthy Plan by Ann”, w którym dzieli się z fanami przepisami na zdrowe posiłki i zachęca do uprawiania aktywności fizycznej.

Wydała również kilka książek m.in.: „ Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską”, „Zdrowe gotowanie by Ann”, „Healthy mama”, a także „Healthy year by Ann”. Poza pozycjami do czytania, w sprzedaży ma również kolekcje ćwiczeń opracowanych przez nią samą, które zakupić można w opcji DVD.

Ania proponuje również po raz kolejny kupno swojego kalendarza, w którym znaleźć możemy wiele pomocnych rad oraz przepisów.

Zobacz także: Kalendarz od Ani Lewandowskiej. Zobaczcie, co w nim znajdziecie

Nie można zapomnieć też o marce Foods by Ann oraz Baby by Ann. Od wielu lat również organizuje obozy letnie i zimowe. Ponad rok temu Lewandowska otworzyła w Warszawie centrum treningowo-dietetyczne. W Healthy Center by Ann można ćwiczyć, korzystać z konsultacji dietetyka i fizjoterapeuty, a nawet wykonać badania lekarskie.

Anna Lewandowska startuje z nowym projektem

Czym tym razem Ania zaskoczy swoich fanów? Już wyjaśniamy! Jej propozycja to w 100% naturalne kosmetyki.

Przeszło dwa lata pracy i mamy to!
Jedyne takie na polskim rynku KOSMETYKI
➡️innowacyjne
➡️naturalne
➡️wegańskie –
tak zachęca Ania na swoim Instagramie

Czym wyróżniają się kosmetyki, które proponuje trenerka? Zachęca nas innowacyjnym odkryciem w kosmetologii BRAIN-SKIN.

To połączenie między mózgiem a skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę kondycji skóry. To prawdziwy przełom w kosmetologii!

Jedno jest pewna, Ania jest wulkanem energii i wciąż ma pełno nowych pomysłów!

Jesteście ciekawi jej nowego projektu Phlov by Anna Lewandowska? Zachęciła was do kupna?

źródło: Instagram Anny Lewandowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

1 Comment

  1. una pisze:

    fajnie że się rozwija. ale dla mnie liczy się to co sprawdzone, więc używam marki pat&rub- świetne, naturalne kosmetyki.