Anna Lewandowska wskazała trzech najprzystojniejszych piłkarzy! Robert ma się czego obawiać?

5 kwietnia 2023
Przez: : M.J

Anna Lewandowska była gościem podcastu “WojewódzkiKędzierski“. W dość obszernej rozmowie zdradziła nieznane smaczki ze swojego życia oraz pokusiła się o wskazanie trzech najprzystojniejszych jej zdaniem piłkarzy. Nie mogła jednak wskazać Roberta Lewandowskiego. Jak oceniacie jej wybór?

Lewandowska w podcaście WojewódzkiKędzierski

Lewandowscy coraz śmielej otwierają się przed opinią publiczną, a wszystko przez film dokumentalny z piłkarzem w roli głównej. W produkcji Lewandowski -NieZnany możemy zobaczyć, jak Robert wznosił się na wyżyny swojej dyscypliny sportu.

Promocja filmu sprawiła, że Ania i Robert zaczęli udzielać wywiadów, a żona piłkarza zdecydowała się na udział w podcaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Zdecydowanie pokazała, że nie istnieją dla niej tematy tabu. Ania odsłoniła kulisy powiększania rodziny. Opowiedziała o swoich córkach, a także o tym, jak żyje jej się z tak znakomitym i zapracowanym piłkarzem u swojego boku.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska pisze o poronieniu! Nie wytrzymała po słowach Jarosława Kaczyńskiego!

W podcaście „WojewódzkiKędzierski” żona Roberta opowiadała, jak na co dzień wygląda ich życie, jak radzą sobie z popularnością, ale nie zabrakło także trudnych tematów związanych z tym, co zaszło w przeszłości.

Wojewódzki postanowił jednak podgrzać atmosferę i wprost zapytał, których trzech piłkarzy, oprócz Roberta Lewandowskiego, trenerka uważa za przystojnych. Jej wybór nie powinien raczej nikogo dziwić.

Anna Lewandowska wskazała trzech najprzystojniejszych piłkarzy / fot. Instagram.

Trzech najprzystojniejszych piłkarzy według Lewandowskiej

Zdecydowanie rozmowa Lewandowskiej z Wojewódzkim i Kędzierskim przebiegła w niesamowicie luźnej atmosferze. Tym samym dziennikarz bez ogródek postanowił zapytać:

Gdybym ja był kobietą, to trójka moich najprzystojniejszych piłkarzy byłaby taka: Olivier Giroud, Antoine Griezmann i Sergio Ramos. Gdybym był gejem, to tylko Sergio Ramos”– zaczął bez ogródek Wojewódzki.

Poza Robertem trzech najprzystojniejszych piłkarzy świata zdaniem Anny Lewandowskiej to: Sergio Ramos, Gerard Pique, Cristiano Ronaldo.

Sergio Ramos zdecydowanie tak. Gerard Pique – on jest bardzo fajnym mężczyzną. Mam też taką słabość do Cristiano Ronaldo. Nie wiem, czy to jest kwestia męskości, ale pracowitości. Idzie dalej, robi swoje mimo wielu negatywnych komentarzy. […] Jest bardzo pracowitą osobą. […]”– skwitowała Lewa.

Co myślicie o wyborze Anny Lewandowskiej?

Źródło: YouTube / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej