Anna Małysa: [wiek, zawód, Farma 2, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : M.J

Anna Małysa jest jedną z uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w drugiej edycji programu stacji Polsat-Farma. Co wiemy na temat Wrocławianki, której pasją są podróże?

Anna Małysa: wiek

Anna Małysa ma 28 lat i pochodzi z Wrocławia. Jak mówi, nie potrafi zbyt długo usiedzieć na miejscu, a jej największą pasją są podróże. To właśnie na profilu 28-latki w mediach społecznościowych znajdziemy wiele jej zdjęć z najdalszych zakątków świata. Co więcej, Ania przez 11 lat swojego życia żyła poza granicami naszego kraju. Mieszkała w Danii, Portugalii, Gruzji, a nawet w Tajlandii.

Anna Małysa: zawód

Uczestniczka drugiej edycji Farmy z zawodu jest UX designerką. Ma wiele pasji, bo zarówno uwielbia zdobywać szczyty, jak i odkrywać podwodny świat nurkując. Ceni sobie dobre wino i chętnie uczy innych, jak je rozpoznać. Jest asertywna, wygadana i zawsze towarzyszy jej uśmiech na twarzy.

Anna Małysa: Farma 2

Ania zgłosiła się do programu, ponieważ uwielbia rywalizację i odkrywanie nowych rzeczy. W programie stacji Polsat będzie miała niejednokrotnie okazję się wykazać. Czy to właśnie Ania zostanie najlepszą farmerką?

ZOBACZ TAKŻE: “Farma 2”: Jak wygląda nowa Farma? Gdzie zamieszkają uczestnicy 2. edycji programu?! [ZDJĘCIA]

O tym przekonamy się już niebawem, bo pierwszy odcinek drugiego sezonu Farmy zagości na naszych ekranach już 2 stycznia 2023 roku o godzinie 20.00.

Anna Małysa: Instagram

28-latka aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieszcza sporo zdjęć z dalekich podróży, jak i tych z codziennych aktywności. Profil uczestniczki drugiego sezonu Farmy obserwuje obecnie niemal 27 tysięcy internautów, jednak nie mamy wątpliwości, że po programie ta liczba poszybuje w górę. Znajdziecie ją pod nazwą #ankasmietanka.

Źródło: polsat.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej