Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim! Zdradziła, jak się poznali!

22 listopada 2022
Przez: : M.J

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska już od jakiegoś czasu podsycali plotki na temat swojej relacji. Teraz modelka w rozmowie z jednym z portali potwierdziła związek z dziennikarzem. Zdradziła również, jak się poznali i jakim partnerem jest Wojewódzki. Możecie się zaskoczyć.

Na temat dziewczyn Kuby Wojewódzkiego w mediach krążą już legendy. Nie jest tajemnicą, że dziennikarz uwielbia podsycać plotki na swój temat. Od jakiegoś czasu coraz głośniej mówi się o związku Wojewódzkiego z byłą uczestniczką programu Top Model. Anna Markowska wzięła udział w 7. edycji programu stacji TVN, a teraz ponownie jest o niej głośno jednak nie za sprawą jej zawodowych sukcesów.

Ostatnio w mediach dość sporo się mówi o życiu uczuciowym Kuby Wojewódzkiego. Każdy, kto obserwuje profil dziennikarza w mediach społecznościowych doskonale wie, że pojawiały się tam zdjęcia z tajemniczą kobietą, a niedawno coraz śmielej zaczął pokazywać się w towarzystwie Anny Markowskiej. Na Instagramie Kuby znajdziemy zdjęcie modelki oraz mają oni za sobą wspólne wyjście. Teraz Markowska zdecydowała się potwierdzić związek z dziennikarzem i zdradziła naprawdę wiele na temat ich relacji. Jak się poznali?

ZOBACZ TAKŻE: Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są już po ślubie? Zastanawiający wpis i komentarz Magdy Stępień!

Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim

Kuba Wojewódzki zdecydowanie ma słabość do pięknych kobiet. Tym razem jego serce skradła 26-letnia Anna Markowska, która w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła szczegóły związku z gwiazdą stacji TVN. Kiedy między nimi zaiskrzyło?

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie. Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Ja wówczas byłam w związku, więc Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem” – powiedziała szczerze w rozmowie z Jastrząb Post Markowska.

Jak się okazuje, po półtora roku znajomość przerodziła się w coś więcej.

To było gdzieś po półtora roku znajomości z Kubą. Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok

Modelka nie ukrywa, że było to dla niej sporym zaskoczeniem, jednak jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Jak również podkreśliła w wywiadzie, Wojewódzki jest wrażliwym i dobrym mężczyzną, co jej bardzo w nim imponuje.

Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać. […] Na pewno ta wrażliwość. Taka troska, którą on ma, duża uczciwość. Kuba bardzo dużo wymaga od siebie, ale też od innych. Jest takim właśnie mobilizatorem. Kocha świat, Kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach

Życzymy szczęścia!

Źródło: Jastrząb Post / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej