Anna Markowska żałuje, że ujawniła związek z Wojewódzkim? „To cena, którą muszę zapłacić za związek z tym człowiekiem”

23 listopada 2022
Przez: : M.J

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki oficjalnie są parą. Modelka w jednym z wywiadów zdradziła tym razem ciemne strony związku z dziennikarzem. Jak podkreśliła, to cena, którą musi zapłacić za bycie z Kubą. Żałuje?

Już od jakiegoś czasu w mediach huczało na temat nowej pary w polskim show-biznesie. Anna Markowska i Kuba Wojewódzki na początku października zaliczyli pierwsze wspólne wyjście. Wówczas nie komentowali, co tak naprawdę ich łączy. Uczestniczka 7. edycji Top Model zdecydowała się jednak potwierdzić związek z dziennikarzem.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Markowska potwierdza związek z Kubą Wojewódzkim! Zdradziła, jak się poznali!

Modelka udzieliła wywiadu dla portalu Jastrząb Post, w którym zdradziła nieco więcej szczegółów na temat relacji z samozwańczym królem TVN-u. Zdradziła w nim również, jak się poznali.

To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. […] Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie”.

Ania nie szczędziła również ciepłych słów w stronę swojego partnera. Jak przyznała, w Kubie urzekła ją jego uczciwość, oraz ciekawość świata. Kolejno w rozmowie z portalem Kozaczek wyjawiła, czy żałuje, że ich relacja stała się publiczna.

Markowska żałuje związku z Wojewódzkim?

Modelka coraz chętniej wypowiada się na temat relacji z Kubą Wojewódzkim. Tym razem przyznała, że ciężko było jej ukrywać związek, który już niemal od samego początku stał się medialny. Tym bardziej że Wojewódzki jest bardzo popularny, a media śledzą niemal każdy jego krok.

Jest to pewna cena, którą muszę zapłacić za związek z tym człowiekiem. Rzeczywiście, medialny związek nie jest najfajniejszą opcją”- przyznała.

Kolejno wyznała, że do tej pory nie miała w zwyczaju pokazywania swoich partnerów. Jednak w tym przypadku warto zapłacić taką cenę i mimo medialnej relacji, chce być w tym związku.

Ja nigdy nie mówiłam o życiu prywatnym i nigdy nie pokazałam swojego partnera, a tutaj niestety było to nieuniknione, ale krótko mówiąc, myślę, że było warto zapłacić tę cenę”.

Źródło: jastrząb post.pl / kozaczek.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej