Połącz się z nami

Anna Mucha kusi pośladkami – odważna sesja zdjęciowa na środku ulicy!

Anna Mucha kusi pośladkami

Moda i uroda

Anna Mucha kusi pośladkami – odważna sesja zdjęciowa na środku ulicy!

Anna Mucha kusi pośladkami na Instagramie! Aktorka opublikowała kulisy odważnej sesji zdjęciowej. Ten widok robi wrażenie, zobaczcie sami!

Anna Mucha urodziła się 26 kwietnia 1980 roku. To jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Swoją popularność zawdzięcza rolom w wielu serialach telewizyjnych. Anię można zobaczyć m.in. w „M jak miłość” czy „Prosto w serce”. Wystąpiła również w wielu filmach takich jak „Młode wilki 1/2” , „Pitbull. Nowe porządki”,  „Och, Karol 2”. Wzięła również udział w wielu programach telewizyjnych, np. „Jak oni śpiewają” „Taniec z gwiazdami”. Aktorka słynie ze swojej szczerości oraz kontrowersyjnych wypowiedzi, co idealnie sprawdziło się, kiedy wystąpiła w „Dance, Dance, Dance” jako jurorka.

Zobacz także: Mucha i Wojewódzki razem! Do sieci wypłynęło ich pikantne nagranie!

W latach 2003–2007 razem z Kubą Wojewódzkim tworzyła jeden z najbardziej znanych związków w polskim show-biznesie. Z Marcelem Sorą ma dwoje dzieci, córkę Stefanię i syna Teodora.

Anna Mucha kusi pośladkami!

Ania aktywnie działa na Instagramie. Na swoim profilu zamieszcza zdjęcia pokazujące swoje metamorfozy, liczne selfie, odważne stylizacje czy też relacje z życia codziennego jak i zawodowego. Warto zauważyć, że profil aktorki cieszy się dużą popularnością i obserwuje go ponad 800 tys. osób!

Ania Mucha często szokuje, czy to swoimi postami i zdjęciami, czy kontrowersyjnymi wypowiedziami. Tym razem aktorka pokazała na swoim InstaStory kulisy sesji zdjęciowej. Mucha ma na sobie płaszcz z głębokim rozporkiem z tyłu, który eksponuje pośladki.

Publikując filmik podpisała go:

„są dni kiedy… nie oglądam się za siebie”

Nie możemy doczekać się efektów sesji zdjęciowej!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry