Połącz się z nami

Anna Mucha w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!

News

Anna Mucha w ciąży? Internauci nie mają wątpliwości!

Anna Mucha w swoich mediach społecznościowych pokazała bardzo dwuznaczne zdjęcie, które podpisała w bardzo tajemniczy sposób. Internauci jednak od razu wychwycili, o co tak naprawdę może chodzić! Czy faktycznie aktorka po raz trzeci zostanie mamą? Anna Mucha w ciąży?Zobaczcie!

View this post on Instagram

dzień dobry Dziubaski ! ??

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Anna Mucha i Marcel Sora są już rodzicami Teodora i Stefanii. Gwiazda pomiędzy grą w filmach, serialach i na deskach teatru bardzo wiele czasu poświęca dla swoich pociech. Bez wątpienia macierzyństwo jej służy, a ona z roku na rok wygląda coraz lepiej!

Aktorka znana jest z tego, że lubi prowokować. Nie raz na jej profilu widzieliśmy bardzo odważne fotografie, przez które nie raz również dostawała niemoralne propozycje od swoich fanów. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ!

Jednak teraz wywołała naprawdę niemałe zamieszanie w sicie, a fani są zgodni, że Ania jest w ciąży!

Anna Mucha znowu zostanie mamą? Internauci nie mają wątpliwości!

Czy więc faktycznie aktorka zostanie mamą? Pod jej najnowszym zdjęciem, na którym trzyma się za brzuch i które podpisała w tajemniczy sposób, pojawiło się całe mnóstwo gratulacji!

więcej na razie nie mogę zdradzić … ??

View this post on Instagram

więcej na razie nie mogę zdradzić … ??

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha) on

Bez dwóch zdań Ania lubi prowokować nawet w taki sposób. Czy w takim razie do Teodora i Stefanii dołączy brat albo siostra?

Nie brakuje internautów, którzy właśnie tak myślą i już gratulują aktorce pomimo tego, że nie zdradziła ona za wielu szczegółów!

??? chyba babyyy

Ciąża ??? jedyna myśl, jaka się nasuwa

Niektórzy jednak mają co do tego wątpliwości i obstawiają, że to nie Ania jest w ciąży, ale jej postać, którą gra w uwielbianym przez widzów serialu „M jak Miłość”!

Obstawiam ciążę Madzi z Emki??

Oby to była ciąża Magdy czekam na to z niecierpliwością ?

Przypomnijmy, że w „M jak Miłość” Mucha wciela się w postać Magdy Chodakowskiej. Serialowa Magda od zawsze chciała urodzić upragnione dziecko. Niestety nie było jej to dane ze względu na przeszczep serca. Ciąża w takiej sytuacji może zagrażać życiu serialowej bohaterki. Jeżeli Ania potwierdzi te doniesienia i okaże się, że faktycznie zostanie serialową mamą to fani serialu na pewno nie będą kryć swojej radość!

Nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na komentarz aktorki w tej sprawie!

Jak obstawiacie? Mucha po raz trzeci zostanie mamą czy jednak zapowiada się, że to Magda Chodakowska grana przez nią, spełni swoje największe marzenie o zostaniu mamą?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry