Anna Mucha w foliowym bikini, które wiele odsłania!

11 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Z pewnością aktorka lubi zaskakiwać i często pokazuje kontrowersyjne zdjęcia w social mediach. Tym razem zaprezentowała się w wyjątkowej stylizacji, która zszokowała jej fanów. Anna Mucha w foliowym bikini, które wiele odsłania!

Bez wątpienia Anna Mucha należy do aktorek, które lubią szokować na swoim Instagramie. Aktorka niejednokrotnie pokazywała zdjęcia, które wiele odsłaniały, co wprawiało w zachwyt szczególnie męską część odbiorców.

Aktorka oprócz sporej aktywności w sieci sporo grywa w spektaklach teatralnych oraz od pewnego czasu regularnie pojawia się na planie popularnego serialu “M jak Miłość”, gdzie od lat wciela się w rolę Magdaleny Marszałek. Jej wątek ostatnio został mocno rozbudowany.

Anna Mucha w foliowym bikini, które wiele odsłania!

Ostatnio Mucha opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w foliowej kreacji! Przypomnijmy, że jakiś czas temu na wakacjach aktorka postanowiła zdecydowanie ograniczyć zużycie plastiku oraz folii, w celu ochrony środowiska. Skąd zatem pomysł na taką stylizację?

Jak się okazało zdjęcie pochodzi z planu serialu “M jak Miłość”. Serialowa Madzia owinęła się folią, tworząc z niej bikini, czekała na powrót do mieszkania swojego ukochanego Andrzeja. Niestety Magda zaliczyła wpadkę, gdyż Budzyński pojawi się ze swoją córką Anią.

Ania zamieściła serię zdjęć z planu na swoim Instagramie, pytając fanów, jak wypadła w odgrywanej scenie:

“Uwaga ! spojler, dziś jedna z moich ulubionych scen w @mjakmilosc.official chciałabym przy tej okazji podziękować naszej rezyser Kindze Lewinskiej, całej ekipie i jestem mega !!! ciekawa Waszej – widzów opinii. dlatego piszcie koniecznie co myślicie po!”

Pod zamieszczonym zdjęciem fani nie kryli zachwytu wspominając przytoczoną scenę z serialu. Internauci zgodnie twierdzili, że Ania w foliowej kreacji prezentowała się fantastycznie i wielu podziwiało jej znakomitą sylwetkę.

“Scenka super 😊 sama byłam w szoku jak Cię zobaczyłam 😂🙈”

“Nieźle sie trzymasz,tak trzymaj”

“Ale masz figurkę 🔥🔥🔥”

A wam jak się podoba aktorka w takiej stylizacji?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej