Połącz się z nami

Anna Ryśnik z Warsaw Shore pochwaliła się nowym kolorem włosów!

Moda i uroda

Anna Ryśnik z Warsaw Shore pochwaliła się nowym kolorem włosów!

„Duża Ania” bardzo zmieniła się od momentu pierwszego odcinka „Warsaw Shore”. Eksperymentuje ze swoim wyglądem i dąży do perfekcyjnej sylwetki. Na najnowszym zdjęciu podzieliła się swoją wizytą u fryzjera! Anna Ryśnik z Warsaw Shore pochwaliła się nowym kolorem włosów!

Anna Ryśnik dała się poznać szerszemu gronu odbiorców dzięki udziałowi w programie „Warsaw Shore”. Program ten, od lat skupia w sobie ludzi, których łączy zamiłowanie do imprez. Ekipowicze pokazują jak żyją, bawią się i łączą w pary na oczach widzów. Nie stronią przy tym od wulgaryzmów, seksu i sporej ilości alkoholu. Ania była ekipowiczką przez pierwsze pięć sezonów. Nie od początku dobrze układało się jej z domowniczkami. Dochodziło do nieporozumień i spięć. Zdecydowanie wolała męskie towarzystwo o czym otwarcie mówiła.

Choć Ania nie występuje już dość dawna w programie, nadal obecna jest w mediach. Fani ekipowiczki interesują się jej życiem i zmieniającym wraz z czasem wyglądem. Ania od pierwszych chwil, kiedy ją poznaliśmy bardzo zmieniła swój wygląd. Korzystała przy tym również z pomocy medycyny estetycznej, jednak zrobiła to w umiarkowany sposób, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Anna Ryśnik z Warsaw Shore pochwaliła się nowym kolorem włosów!

Ania niejednokrotnie udowodniła również swoją smykałkę do mody i dobry gust. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy obserwujących! To tam fani kobiety mogą zaczerpnąć modowych  inspiracji, a również otrzymać sporą dawkę motywacji do doskonalenia swojego ciała, bowiem Ania dąży do upragnionej sylwetki i chętnie dzieli się kolejnymi efektami ze swoimi fanami.

Na najnowszym ze zdjęć Ania zaprezentowała swoją metamorfozę, jaką przeszła. Mowa o fryzurze i nowym kolorze włosów. Ciepły, „żółty” kolor zmieniła na chłodny odcień. Dodatkowo podcięła włosy i bardzo pocieniowała. Zdjęcie podpisała:

„Fenomenalna praca Oli 💜 dziękuje za tak piękne nowe włosy 😻 koloryzacja i pielęgnacja na najwyższym poziomie 😻 serdecznie polecam @tomaszpochopien_atelier 🤞🏼#hairporn #newhair”

Fani zachwycili się nową fryzurą Ani, komentując zdjęcie w samych superlatywach:

„piękny kolorek 😍❤️”

„Przepiękny kolor ❤️”

„Obledny kolor😍”

„Cudo ❤️🔥🔥🔥”

A Wam, jak podoba się najnowszy kolor Anny Ryśnik?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry