Anna Starmach sprzeciwia się presji posiadania idealnego ciała po ciąży!

12 lutego 2019
Przez: : KH

Presja na posiadanie idealnej figury w obecnych czasach jest bardzo silna. Tym bardziej w show-biznesie. Niestety problem dotyka również kobiet po porodzie, o czym przekonała się jedna z gwiazd. Ania Starmach po ciąży nie ma presji posiadania idealnej figury!

Figury gwiazd po ciąży


Kolejne to celebrytki prześcigają się w tym, która pierwsze wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Anna Lewandowska, modelki Victoria’s Secret czy Victoria Beckham w zastraszająco szybkim tempie osiągnęły rozmiar zero tuż po urodzeniu dziecka.

Ania Starmach po ciąży nie ma presji posiadania idealnej figury


Cztery miesiące temu Anna Starmach powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Jagnę. Znana jurorka programu „Masterchef” padła ofiarą pewnego portalu plotkarskiego. Celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w bikini. Fotografia wywołała spore zainteresowanie. Jeden ze znanych portali wykorzystał zdjęcie do przeprowadzenia sondy, w której zapytał internautów o to, czy Starmach wróciła do formy sprzed ciąży.

View this post on Instagram

A post shared by Ania Starmach (@ania_starmach)


Sama zainteresowana postanowiła włączyć się do dyskusji. Poirytowana prezenterka udzieliła wyczerpującej wypowiedzi, w której stwierdziła, że to nieludzkie dyktować kobietom jak mają wyglądać tuż po porodzie. Tym samym zwróciła uwagę na ogromny problemem kreowany przez media. Starmach w swoim wpisie opisuje jak zmieniało się jej ciało w trakcie trwania ciąży oraz pokazuje priorytety młodych mam. Podkreśla, że nie powróciła do formy i jest dumna ze swojego ciała. Apeluje, żeby przyszłe mamy skupiły się na pierwszych chwilach z dzieckiem oraz nie dały się zwariować.

Zobacz także: Ania Starmach pokazała brzuch po ciąży

Fani Anny Starmach popierają jej zdrowe podejście do sprawy. W komentarzach pod zdjęciem widać, że prezenterka ma duże wsparcie swoich fanów.

Źródło: Instagram Ani Starmach

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej