Połącz się z nami

Anna Starmach sprzeciwia się presji posiadania idealnego ciała po ciąży!

News

Anna Starmach sprzeciwia się presji posiadania idealnego ciała po ciąży!

Presja na posiadanie idealnej figury w obecnych czasach jest bardzo silna. Tym bardziej w show-biznesie. Niestety problem dotyka również kobiet po porodzie, o czym przekonała się Anna Starmach.

Kolejne to celebrytki prześcigają się w tym, która pierwsze wróciła do sylwetki sprzed ciąży. Anna Lewandowska, modelki Victoria’s Secret czy Victoria Beckham w zastraszająco szybkim tempie osiągnęły rozmiar zero tuż po urodzeniu dziecka.

Cztery miesiące temu Anna Starmach powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Jagnę. Znana jurorka programu „Masterchef” padła ofiarą pewnego portalu plotkarskiego. Celebrytka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie w bikini. Fotografia wywołała spore zainteresowanie. Jeden ze znanych portali wykorzystał zdjęcie do przeprowadzenia sondy, w której zapytał internautów o to, czy Starmach wróciła do formy sprzed ciąży.

Sama zainteresowana postanowiła włączyć się do dyskusji. Poirytowana prezenterka udzieliła wyczerpującej wypowiedzi, w której stwierdziła, że to nieludzkie dyktować kobietom jak mają wyglądać tuż po porodzie. Tym samym zwróciła uwagę na ogromny problemem kreowany przez media. Starmach w swoim wpisie opisuje jak zmieniało się jej ciało w trakcie trwania ciąży oraz pokazuje priorytety młodych mam. Podkreśla, że nie powróciła do formy i jest dumna ze swojego ciała. Apeluje, żeby przyszłe mamy skupiły się na pierwszych chwilach z dzieckiem oraz nie dały się zwariować.

Fani Anny Starmach popierają jej zdrowe podejście do sprawy. W komentarzach pod zdjęciem widać, że prezenterka ma duże wsparcie swoich fanów.

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry