Ania Starmach pokazała brzuch kilka dni po porodzie – odważnie!

17 maja 2021
Przez: : MC

Ania Starmach zaledwie kilka dni temu powitała na świecie swoją drugą pociechę. Postanowiła zaprezentować swoją figurę tuż po porodzie. Jak wygląda świeżo upieczona mama? Zobaczcie zdjęcia!

View this post on Instagram

A post shared by Ania Starmach (@ania_starmach)

Kim jest Ania

Anna Starmach jest niekwestionowaną specjalistką w branży kulinarnej. Dała się bliżej poznać za pośrednictwem programów MasterChef i MasterChef Junior, w których wystąpiła w roli jurorki. Ponadto jest również autorką książek poświęconych gotowaniu.

Zobacz także: Baby shower Ani Starmach

Przebieg ciąży

Ania spełnia się nie tylko zawodowo, ale także prywatnie. Jest bowiem szczęśliwą mamą oraz żoną Piotra Kuski, z którym wychowuje dwoje dzieci. Ania Starmach dokładnie w Walentynki ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Informacja ta zachwyciła jej fanów, którzy nie szczędzili gratulacji i życzeń. Zarówno media jak i internauci z zapartym tchem śledzili przebieg ciąży Ani. Zaledwie kilka dni temu przyszedł na świat syn pary, któremu dali na imię Gustaw.

Zobacz także: Anna urodziła – pokazała zdjęcie z maleństwem

Ania Starmach pokazała figurę po porodzie

Informacja, że Ania urodziła rozgrzała media do czerwoności. Fani zasypali gwiazdę licznymi życzeniami i gratulacjami. Co więcej, gwiazda 13 maja opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z nowo narodzonym synkiem. Trzeba przyznać, że to niezwykle rozczulający widok. Zobaczysz je TUTAJ.

Ponadto internauci nie kryli ciekawości związanej z wyglądem i formą Ani po porodzie. Wobec tego zaledwie kilka dni po urodzeniu dziecka, świeżo upieczona mama pokazała swoją figurę. Jak sama napisała:

Dostałam od was wiele wiadomości, że wspaniale wyglądam po porodzie. Pytałyście, jak ja to robię! Chciałam wam pokazać dwie perspektywy: na wprost i z profilu. Mam jeszcze spory brzusze. Noszę jeszcze spodnie z szeroką gumą. Spodnie ciążowe. Brzuszek nie znika od razu. To naturalne ale ja się tego nie wstydzę”

Ponadto Ania przyznała, że na ten moment jej wygląd jest sprawą drugorzędową i obecnie chce poświęcić się dziecku.

źródło: Instagram Ania_Starmach

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej