Anna Woźniak: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

22 lutego 2022
Przez: : KS

Anna Woźniak to jedna z singielek, którą widzowie mieli okazję poznać w piątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości. Nie da się ukryć, że może wpaść w oko niejednemu mężczyźnie. Sprawdźmy, co wiadomo na jej temat!

Anna Woźniak: wiek

Z oficjalnej aplikacji Love Island możemy dowiedzieć się kilku szczegółów o życiu Ani. Mianowicie, uczestniczka randkowego show programu Polsatu ma 28 lat. Wiadomo także, że na poszukiwania drugiej połówki przyleciała prosto z Kielc.

Ania na co dzień działa w branży fitness. Jest także dietetyczką z kilkuletnim doświadczeniem, a swoim podopiecznym pomaga zrealizować formę, o jakiej marzą. Dziewczyna nie ukrywa, że jest typem osoby zdeterminowanej i wiedzącej, czego chce. W gronie najbliższych ma opinię dziewczyny ze świetnym poczuciem humoru.

W wolnych chwilach uczestniczka Love Island. Wyspa miłości chętnie gotuje. Najwięcej frajdy sprawia jej przygotowywanie deserów, które z resztą sama uwielbia. W związku z tym, że dużo czasu spędza na aktywności fizycznej, nie musi obawiać się, że przybędzie jej nadprogramowych kilogramów.

Ania Woźniak Love Island 5
Ania Woźniak Love Island 5

Zobacz także: Co wiemy o Michale z Love Island 5?

Ania Woźniak: Love Island. Wyspa miłości 5

Ania nie ukrywa, że do piątej edycji programu Love Island. Wyspa miłości zgłosiła się, ponieważ chciałaby w końcu znaleźć szczęście u boku drugiej osoby. Nie ukrywa, że mężczyzna, z którym się zwiąże musi dobrze wiedzieć czego chce. Oprócz tego, ceni dystans do siebie i poczucie humoru podobne do tego, które ma sama.

28-latka ma nadzieję, że na Wyspie miłości pozna mężczyznę, który będzie miał dobre maniery i kulturę osobistą. Zdecydowanie skreśla typów, którzy bez powodu się obrażają.

5. edycja Love Island rozpoczyna się już 28 lutego 2022 roku. Wydarzenia w willi widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku do piątku i w niedzielę na antenie Polsatu.

Ania Woźniak: Instagram

Uczestniczka Love Island 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @ania_fitness. Aktualnie jej aktywność śledzi tam już ponad 11 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej