Michał Gałka: [wiek, Love Island, związki, Instagram]

21 lutego 2022
Przez: : KS

Michał Gałka to kolejny z uczestników piątej edycji najgorętszego programu randkowego na antenie Polsatu. Nie da się ukryć, że jest naprawdę przystojnym mężczyzną, który może zawrócić w głowie niejednej kobiecie. Sprawdźmy, co wiadomo na temat bohatera Love Island. Wyspa miłości 5!

Michał Gałka: wiek

Z informacji, które produkcja zdecydowała się zdradzić na temat bohaterów dowiadujemy się, że Michał z Love Island 5 ma 24 lata. Wiadomo również, że pochodzi ze Starachowic. Patrząc na jego wysportowaną sylwetkę, nikogo nie zdziwi fakt, że naprawdę dużo czasu spędza na siłowni. Co więcej, jest trenerem personalnym. Na swoim koncie ma nawet medal na mistrzostwach Polski IFBB.

Ponadto, uczestnik randkowego show Polsatu jest specjalistą żywienia i suplementacji w sporcie. Aktywność fizyczna jest jego codziennością.

Zobacz jeszcze: Co wiemy o Julii Muller z Love Island 5?

Michał Gałka: Love Island. Wyspa miłości 5

Przystojny singiel zgłosił się do programu Love Island 5, by być może spotkać w nim drugą połówkę na którą czeka od jakiegoś czasu. Jego zdaniem, w relacjach damsko-męskich najważniejsza szczerość i wierność – bez tych dwóch warunków związek nie ma większego sensu.

Oprócz tego, idealna kobieta według Michała musi mieć dużo pozytywnej energii oraz zdrowe podejście do życia. Chłopak dodaje, że równie ważna u płci przeciwnej jest pewność siebie i wspólne tematy do rozmów. Dużo większą uwagę zwraca na piękne blondynki. Nie ukrywa, że nie jest typem romantyka, jednakże, dla tej jedynej byłby w stanie nad tym popracować.

Piątek edycja randkowego show Polsatu rusza już 28 lutego 2022 roku. Od tego dnia telewidzowie będą mieli okazję śledzić losy mieszkańców Wyspy miłości i oglądać, jak tworzą między sobą relacje. Myślicie, że Michał odnajdzie się wśród innych uczestników i uda mu się znaleźć tę jedyną?

Michał Gałka Love Island
Michał z Love Island 5

Michał Gałka: Instagram

Uczestnik Love Island 5 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @michalgalka_. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad tysiąc użytkowników, lecz jesteśmy pewni, że po udziale w programie ich liczba znacznie wzrośnie!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej