Anna z „Rolnik szuka żony 10”: [wiek, partner, Instagram]

4 października 2023
Przez: : W.M.

Anna z 10 edycji Rolnik szuka żony to jedna z trzech kandydatek, które zaprosił na swoje gospodarstwo Waldemar. Kim jest, ile ma lat i co robi na co dzień?

Anna z Rolnik szuka żony 10: wiek

Anna ma 39 lat i mieszka w małej miejscowości położnej w województwie Wielkopolskim. Uczestniczka 10. edycji Rolnik szuka żony jest szczera i bardzo uczuciowa. Anna na co dzień samodzielnie wychowuje 13-letnią córkę. Ma wiele pasji, a jedną jest między innymi ogrodnictwo. Kandydatka Walka uwielbia chodzić na długie spacery, lubi słuchać dobrej muzyki, a także uwielbia gotować. Ania ceni sobie dobre książki i jak sama zdradziła, jest koneserką poezji Wisławy Szymborskiej.

Anna z Rolnik szuka żony: partner

Ania zgłosiła się do programu Rolnik szuka żony po obejrzeniu wizytówki Waldemara. Poza 39-latką rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo także dwie inne kobiety.

Anna przyznaje, że dotychczas miała pecha w miłości i ma nadzieję, że niedługo to się zmieni. Uczestniczka reality-show chciałaby znaleźć mężczyznę szczerego, uczciwego i wiernego, któremu nie będzie brakować także i poczucia humoru.

Rolnik szuka żony 10

Program Rolnik szuka żony to produkcja uwielbiana przez widzów za swoją szczerość i autentyczność. Bohaterowie, związani z życiem na wsi, otwierają swoje serca i domy, aby odnaleźć tę jedyną osobę, która podzieli z nimi swoje życie na gospodarstwie.

17 września na antenie TVP1 rozpoczęła się emisja najnowszej 10 edycji programu Rolnik szuka żony. Tym razem swoich drugich połówek szukają Agnieszka, Anna, Darek, Artur oraz Waldemar, którzy pragną znaleźć miłość swojego życia.

Zobacz także: Kim jest Waldek z Rolnik szuka żony 10?

Anna jest jedną z kandydatek Waldka, ale jak wiadomo, rolnik na swoje gospodarko zaprosił także dwie inne kobiety, którymi są Ewa oraz Dorota.

Anna z Rolnik szuka żony: Instagram

Nie wiadomo, czy Anna z Rolnik szuka żony 10 prowadzi swój profil na Instagramie.

Anna z Rolnik szuka żony 10
Anna z Rolnik szuka żony 10, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej