Annie Ostrowska: [kim jest?, wiek, Farma 3, Instagram]

31 stycznia 2024
Przez: : W.M.

Annie Ostrowska to kolejna uczestniczka najnowszej edycji reality-show Farma. Kim jest, skąd pochodzi, ile ma lat i co robi na co dzień Eni z Farmy?

Annie Ostrowska: wiek

Annie Ostrowska to uczestniczka 3 edycji reality-show Farma. Nowa farmerka ma 33-lata i jest Pół Polką i pół Libanką. Annie urodziła się w Arabii Saudyjskiej, ale w wieku 8 lat razem z mamą przeprowadziła się do Polski. Już w pierwszym odcinku programu kobieta podkreśliła, że jest za to bardzo wdzięczna. Jest przekonana, że gdyby została w Arabii, jej życie wyglądałoby dziś zupełnie inaczej, a w Polsce może się spełniać, tak ja tego chce.

“Gdybym tam została, to w tym wieku bym miała z piątkę dzieci” – mówiła uczestniczka

Annie mówi o sobie, że jest wyjątkowo silną kobieta, która przeszła wiele trudnych chwil w swoim życiu. Wchodząc do programu, miała jasno określone cele i zdecydowanie wie, czego unikać. Nie znosi ciężkiej atmosfery, konfliktów, obgadywania za plecami czy fałszu.

Annie Ostrowska: kariera

Annie z Farmy nie pierwszy raz występuje przed kamerami. Uczestniczka reality-show stacji Polsat jest już dobrze znana widzom, gdyż grała w serialu Lombard. Życie pod zastaw postać Kaśki.

Nie tylko aktorstwo jest wielką pasją 33-latki. Annie spełnia się także jako wokalistka pod pseudonimem artystycznym Eni. Aspirująca artystka ma na swoim koncie takie utwory jak “Obsesja”, “Nie utonę”, czy “Obudź się”.

Farma 3

Program Farma to reality-show, które oglądać mogą widzowie stacji Polsat. Program doczekał się już dwóch zakończonych edycji, a trzeci sezon pojawił się na ekranach 8 stycznia 2024 roku.

W każdej edycji w programie udział bierze kilkanaścioro uczestników, którzy pozbawieni dostępu do technologii i innych udogodnień, spędzają czas na gospodarstwie, gdzie opiekują się zwierzętami i sami muszą wyhodować to, co trafi na ich talerze.

Zobacz także: Kim jest Tobiasz Baraniak? [Farma 3, wiek, kariera, Instagram]

W programie Farma jest o co walczyć. Do finału ostatecznie dostaje się trzech uczestników. To widzowie decydują, kto z nich wygra. Dla zwycięzcy poza tytułem Super Farmera trafia nagroda pieniężna w wysokości 100 tys. złotych.

Annie Ostrowska: Instagram

Annie Ostrowska podobnie jak większość uczestników aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Konto uczestniczki Farmy 3 znaleźć można pod nazwą eni_ostrowska_official. Aktualnie profil jej obserwuje już ponad 78 tys. użytkowników.

Annie Ostrowska, fot. Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej