Antek Królikowski jest już po ślubie!? To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

23 sierpnia 2019
Przez: : M.J

Związek Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej trwa w najlepsze! Na zdjęciach publikowanych przez aktora w sieci widać, że para jest bardzo zgrana. Teraz na jego profilu pojawiło się dość zaskakujące zdjęcie! Czy faktycznie stanęli na ślubnym kobiercu? Będziecie w szoku!

Antek Królikowski jakiś czas temu został zapytany, czy myśli już o ślubie. Jego odpowiedź była nieco zaskakująca. Aktor wyznał, że ma dopiero 30 lat i nie snuje tak dalekosiężnych planów na przyszłość! Teraz zdjęcie, które pokazał na swoim profilu w mediach społecznościowych, nie pozostawia złudzeń i wszystko wskazuje na to, że Antek Królikowski jest już po ślubie!

https://www.instagram.com/p/B0vnQMPnEJS/

Jakiś czas temu aktor zdradził również w jednym z wywiadów, że bardzo poważnie myśli o swoim związku z piękną blondynką Kasią. Aktor po raz pierwszy wtedy wyjawił naprawdę wiele na temat ich relacji.

“Kasia jest kompletnie spoza show-biznesu i chciałbym, aby tak zostało. Nie chcę o niej opowiadać. Najważniejsze jest dla mnie to, że jesteśmy razem, a zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo być dziewczyną kogoś, w kogo co jakiś czas celują obiektywami aparatów i kto jest bohaterem durnych artykułów”.

Czy w takim razie posunęli się o krok dalej i postanowili się pobrać?

Antek Królikowski jest już po ślubie!?

Teraz na jego Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy Kasię w długiej, białej sukni ślubnej z Antkiem u boku! Podpis również jest dwuznaczny!

“W końcu !!! ?❤️? #cosiedziejewvegaszostajewvegas”.

https://www.instagram.com/p/B1gJ6d1CSBL/

Czy Kasia i Antek faktycznie zdecydowali się na szybkie zaślubiny wbrew temu, co mówili wcześniej?

Pod zdjęciem nie brakuje wpisów zachwyconych fanów. Nawet Sonia Bohosiewicz pokusiła się o komentarz w stylu “Ha! No to dorosłość ?”.

Nie wątpimy, że tą fotografią Królikowski wywoła niemałe poruszenie w mediach, a jego fani będą się zastanawiać czy ich ślub faktycznie miał miejsce!

A może to tylko kolejny żart aktora, który jak wiemy, ma wielkie poczucie humoru?

Jak myślicie?

Więcej na temat Antka i Kasi pisaliśmy TUTAJ!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej