Antek Królikowski już nie rozpacza po Wieniawie! Znów się zakochał?

25 marca 2019
Przez: : M.S.

Jak widać, nie tylko Julia Wieniawa na nowo układa sobie życie po rozstaniu z Antkiem Królikowskim. Wszystko wskazuje na to, ze aktor również znalazł swoją drugą połówkę, czym pochwalił się na Instagramie! Królikowski ma nową dziewczynę?

https://www.instagram.com/p/BvPPsihHRLV/

Antek Królikowski i Julia Wieniawa po rozstaniu

Związek Antka Królikowskiego z młodą i śliczną początkująca aktorką,  był jednym z najbardziej interesujących  w polskim show- biznesie. Równie głośno było w mediach, gdy po dwóch latach wielkiej miłości,  para postanowiła się rozstać. Wielu zastanawiało się, co mogło być przyczyną  ich rychłego rozstania, jednak żadne z nich nigdy nie ujawniło powodu zakończenia związku.

Chociaż Julka zapowiedziała, że teraz musi skupić się wyłącznie na pracy, to jednak szybko udało się jej znaleźć następcę Antka. Od kilku tygodni w mediach, aż huczy od plotek, że młoda aktorka spotyka się z Baronem z Afromental. Najpierw zakochani wybrali się na wspólne wakacje, a kilka dni temu para została przyłapana przez paparazzi na randce. Zakochani obejmowali się i nie szczędzili sobie czułości.

Zobacz także: Antek Królikowski będzie ojcem!

Złośliwi twierdzili, że nowy romans Julki, doprowadza jej byłego chłopaka do furii. Spekulowano, że Antek nadal rozpacza po rozstaniu z ukochaną i bardzo za nią tęskni.

Antek Królikowski ma nową dziewczynę

Najwidoczniej aktor miał już dość plotek, bo postanowił opublikować wymowne zdjęcie na Instagramie, na którym widać cienie przedstawiające postacie- jego, psa Klasyka oraz kobiety.  Post ze zdjęciem  podpisał  #perfectday i wstawił serduszko.  Co ciekawe, aktor zablokował możliwość komentowania postu. Pewnie chciał uniknąć niewygodnych pytań i pozostawić swoich obserwatorów w lekkiej niepewności. Jednak wiele wskazuje na to, że Królikowski ma nową dziewczynę!

https://www.instagram.com/p/BvXAIbHn1Yv/

Wszyscy teraz zastanawiają się kim tajemnicza kobieta? Wszystko wskazuje na to, że to nowa ukochana Antka!

Myślicie, że aktor już na dobre zapomniał o Julce i układa sobie życie z nową partnerką?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej