Antek Królikowski ma już następcę! Joanna Opozda zna go już od jakiegoś czasu!

17 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Antek Królikowski ma następcę! To młody zdolny aktor, którego Joanna Opozda poznała na planie filmu Diablo! Kim jest?

Antek Królikowski zniknął w social mediów

W sierpniu w ubiegłym roku, Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub, a niedługo później ogłosili, że niebawem zostaną rodzicami. W trakcie ciąży aktorka nie czuła się najlepiej, a napięta sytuacja rodzinna związana z ojcem Opozdy tylko pogarszała stan ciężarnej gwiazdy.

Ślub Królikowskiego i Opozdy
Ślub Opozdy i Królikowskiego

Na szczęście wówczas Joanna mogła liczyć na wsparcie swojego męża, jak się jednak okazało nie długo. Tuż po narodzinach synka Vincenta wyszła na jaw, że aktor pozostawił swoją ciężarną żonę dla prawiczki Izabeli.

ZOBACZ TAKŻE: Opozda i Królikowski unieważnią ślub?

Bez wątpienia postawa aktora spotkała się z ogromną dezaprobatą wśród opinii publicznej. Kilka znanych osób ze świata show- biznesu także zdecydowało się skomentować zachowanie Królikowskiego.

Zaraz po wybuchu skandalu związanego z porzuceniem ciężarnej żony, aktor wpakował się w kolejny. Tym razem Królikowski zdecydował się zorganizować walkę sobowtórów Zełenskiego i Putina, czym totalnie pogrążył się w świecie show- biznesu. Aby ratować swoje dobre imię, aktor wycofał się z życia publicznego oraz zrezygnował z kilku projektów zawodowych.

Królikowski ma już następcę

Królikowski miał zagrać jedną z ról w nowym serialu Polsatu Bracia, jednak ostatecznie nie wziął udziału w zdjęciach, a produkcja znalazła za niego zastępstwo!

Jak podają media to Damian Kret ma zastąpić Królikowskiego w nowej produkcji Polsatu. Co ciekawe, aktor jakiś czas temu zagrał wraz z Joanną Opozdą w filmie Diablo. Wyścig o wszystko. Aktor ma na koncie także inne role. Kret zagrał między innymi w serialu Belfer, a także filmach Najlepszy, czy Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Zdjęcia z serialu zostały już w części zrealizowane w listopadzie ubiegłego roku w Atenach. Wtedy jednak Królikowski nie brał w nich udziału. Aktualnie odbywa się druga tura nagrań.

Na ten moment nie jest jeszcze znana data premiery serialu, jednak wiadomo, że nowa produkcja Polsatu ruszy wraz z jesienną ramówką stacji. W serialu, oprócz Damiana Kreta, widzowie będą mogli podziwiać również między innymi: Piotra Stramowskiego, Nikodema Rozbickiego oraz Mateusza Kościukiewicza.

Jesteście ciekawi nowego serialu Bracia?

Źródło: Press, Instagram Antka Królikowskiego/ Damiana Kreta

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej