Opozda i Królikowski unieważnią ślub kościelny? Głos zabrał sam ksiądz!

13 czerwca 2022
Przez: : M.J

Choć od ślubu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie minął jeszcze rok para przygotowuje się do rozwodu. Jak się okazuje, na sądowej sprawie rozwodowej się nie zakończy. Czy małżeństwo ma szansę na unieważnienie ślubu kościelnego? Zobaczcie więcej informacji na ten temat.

Rozstanie Opozdy i Królikowskiego

Rok temu mało kto przeczuwał, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego nie przetrwa nawet roku. Para pobrała się w sierpniu 2021 roku i wydawali się być ze sobą szczęśliwa. Niedługo później na świat przyszedł ich syn Vincent. Niestety tuż przed szczęśliwym rozwiązaniem Joanny media obiegła informacja, że Antek i Joanna rozstali się. Następnie w mediach pojawiła się informacja o nowej wybrance aktorka. Mówiono, że Królikowski porzucił swoją ciężarną żonę dla tajemniczej sąsiadki Izabeli.

ZOBACZ TAKŻE: Kim jest nowa dziewczyna Królikowskiego? Zaskakujące doniesienia

Aktor Antek Królikowski
Antek Królikowski z synem

Królikowski i Opozda unieważnią ślub kościelny?

Od momentu rozstania w mediach aż wrze. W ostatnim czasie głośno jest na temat rozwodu pary. W mediach można było czytać różne spekulacje na temat ich sprawy rozwodowej. Z jednej strony mówiono, że Joanna chce orzeczenia o winie rozpadu małżeństwa, na co się nie zgadza się Królikowski, z drugiej natomiast informowano, że para dąży do tego, by jak najszybciej się rozstać bez publicznego prania brudów.

ZOBACZ TAKŻE: Joannę Opozdę i Antka Królikowskiego czeka sądowa batalia! Aktor stawia swoje warunki

Rozwód pary zbliża się wielkimi krokami. Jak się jednak okazuje, na tym się nie zakończy. Jak podaje Super Express małżonkowie starają się o stwierdzenie nieważności małżeństwa przed sądem kościelnym.

Choć zdrada jednego z małżonków nie oznacza od razu zgody na rozwód kościelny, jak dowiedział się tabloid, prawnicy widzą możliwość rozwodu aktorskiej pary:

“Jeśli w chwili ślubu kościelnego, dla jednej ze stron nie ma on znaczenia, a ślubowanie jest nieszczere, małżeństwo można uznać za nieważne”

Super Express dotarł do księdza Janusza Koplewskiego, który w ostrych słowach skomentował postawę Antka, zwracając uwagę, że jego zachowanie może doprowadzić do unieważnienia ich małżeństwa przed Bogiem:

“Tutaj widzę niestety brak odpowiedzialności. Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał? Wiara opiera się na czynach, a nie na słowach. To nie jest tak, że ślubuje się jedno, a robi się drugie” przyznał.

Antek Królikowski i Joanna Opozda
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Myślicie, że Joanna i Antek faktycznie spróbują unieważnić swój ślub kościelny?

Źródło: Super Express, Akpa, Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej