Antek Królikowski nie odpuszcza Opoździe! Tym razem chodzi o syna…

12 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Jak donoszą nowe medialne źródła, byłemu partnerowi Joanny Opozdy nie podoba się to, w jaki sposób aktorka prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Królikowski ma żal do Opozdy, że w celach reklamowych wykorzystuje wizerunek ich syna?

Opozda i Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski ponad rok temu stanęli na ślubnym kobiercu i przysięgali sobie miłość, wierność i uczuciowość. Po niedługim czasie od wyprawienia hucznego wesela okazało się, że aktorka spodziewa się dziecka.

Gdy wydało się, że para w radości oczekuje przyjścia na świat pierwszego potomka, media zaczęły informować, że para już się rozstała, a co więcej, powodem, dla którego młodzi małżonkowie nie są razem, jest romans Królikowskiego z inną kobietą.

Para konsekwentnie milczała i niechętnie wypowiadała się na temat swojego życia publicznego. Po hejcie, jaki spłynął na niewiernego Antka, aktor zdecydował się na szczere wyznanie i przyznał, że od kilku lat choruje na stwardnienie rozstanie.

Królikowski ma żal do Opozdy?

Ogniwem zapalnym w relacji byłych partnerów okazał się chrzest ich synka. Po tym, jak okazało się, że uroczystość musiała zostać odwołana, Joanna Opozda postanowiła przerwać milczenie i wyjawiała całą prawdę. Aktorka zdradziła, że powodem, dla którego odwołała chrzciny, był fakt, że o wydarzeniu poinformowany został jej ojciec. Co więcej, Opozda przyznała, że była zastraszana przez kobietę, z którą związał się Antek, a po porodzie Królikowski nie płaci zasądzanych alimentów. Były partner Opozdy przedstawił swoją wersję wydarzeń, a na dowód pokazał screeny, na których widać kwoty, które miały zostać przelane do aktorki.

Zobacz także: Królikowski jednak płaci na utrzymanie syna?

Medialna burza pomiędzy byłymi partnerami nieco się uspokoiła. Jeden z portali poinformował teraz, że Królikowskiemu ma się nie podobać to, że Opozda reklamuje w sieci produkty, a na zdjęciach, którymi je promuje, jest ich syn Vincent.

„Od początku uzgodnili, że będą dbali o prywatność syna. I jeśli wrzucają do sieci zdjęcia z nim, to zasłaniają mu buźkę. I robią tak. Ale Instagram Asi i tak pełny jest zdjęć z Vincentem, które są reklamowymi postami różnych produktów. Antkowi nie podoba się, że ona wykorzystuje do tego dziecko” – przekazuje źródło Super Expressu

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

źródło: Instagram Joanny Opozdy/Instagram Antoniego Królikowskiego/Super Express

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej