Joanna Opozda wydała oświadczenie w sprawie Antka Królikowskiego! Szokujące wyznanie…

17 lipca 2022
Przez: : M.J

Nie od dziś wiadomo, że małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego zakończyło się skandalem. Aktor porzucił ciężarną żonę dla kochanki. Jak do tej pory Asia milczała, jednak jak sama przyznała, coś w niej pękło. Na swoim Instagramie wyjawiła, jak tak naprawdę wyglądają jej relacje z Królikowskim. Szokujący wpis!

Małżeństwo Opozdy i Królikowskiego

Związek Opozdy i Królikowskiego od samego początku był burzliwy. Kiedy jednak wyszło na jaw, że para ponownie jest razem, niedługo później w mediach pojawiła się wiadomość o ich ślubie. Asia i Antek stanęli na ślubnym kobiercu w sierpniu zeszłego roku, a w lutym 2022 roku przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę.

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaprosiła Joannę z synkiem do swojej posiadłości w górach! Opozda odpowiedziała!

ZOBACZ TAKŻE: Zrozpaczona Opozda zrelacjonowała wizytę u lekarza! Przerażające wyznanie aktorki zaniepokoiło fanów

Niemniej jednak sielanka nie trwała długo. W mediach pojawiły się pierwsze informacje o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego, a następnie wyszło na jaw, że to aktor zostawił ciężarną wówczas żonę dla kochanki. Choć obydwoje nie zabierali głosu w tej sprawie, to teraz na Instagramie aktorki pojawiło się zaskakujące oświadczenie, w którym wyznała, jak tak naprawdę wyglądają jej relacje z ojcem Vincenta.

Oświadczenie Joanny Opozdy w sprawie Antka Królikowskiego

Po tym, jak na jednym z portali pojawił się artykuł na temat odwołanego chrztu syna Joanny Opozdy, aktorka postanowiła wyjawić całą prawdę. Na swoim profilu udostępniła wiadomości, które wymieniała z rodziną Królikowskiego, a teraz wydała poruszające oświadczenie. Jak czytamy, Joanna była zastraszana przez kobietę, z którą związał się Antoni Królikowski. Wszystko działo się jeszcze przed przyjściem na świat synka Asi i Antka. Jak wyznała:

Teraz mówię o tym wszystkim bo po tym jak musiałam odwołać chrzest coś we mnie pękło

Oświadczenie Joanny Opozdy.

Okazuje się, że Królikowski porzucił ciężarną żonę 10 dni przed porodem. Na dowód swoich słów Joanna pokazała również wiadomości, które wymieniali między sobą Królikowski z kochanką. Jak również czytamy w oświadczeniu, do tej pory aktor nie płaci alimentów.

Oświadczenie Joanny Opozdy.
Widomości Królikowskiego z kochanką.
Wpis Joanny Opozdy.

Myślicie, że Antoni Królikowski również zdecyduje się zabrać głos w tej sprawie?

Źródło: Instagram Joanny Opozdy/ Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej