Antek Królikowski po ślubie? Wszystko wyszło na jaw!

19 grudnia 2019
Przez: : M.S.

Antek Królikowski po ślubie? Wiele wskazuje na to, że znany aktor wziął ślub ze swoją dziewczyną Katarzyną Dąbrowską! Zdradził ich jeden szczegół!

Antek Królikowski rok temu, po dwóch latach związku, rozstał się z Julią Wieniawą. Para uchodziła za jedną z najgorętszych w polskim show- biznesie. Wielu uważa, że to dzięki Królikowskiemu, Wieniawa zyskała taką popularność. Chociaż wydawało się, że ich związek przetrwa próbę czasu, niestety ich drogi rozeszły się.

Po rozstaniu, Julia związała się na chwilę ze znanym muzykiem zespołu “Afromental”, Baronem. Natomiast Antoni poznał śliczną blondynkę, prawniczkę Katarzynę Dąbrowska, która ze światem show- biznesu ma niewiele wspólnego. Ich znajomość początkowo była owiana tajemnicą. Aktor publikował zdjęcia z ukochaną, jednak przez pewien czas nie zdradzał jej tożsamości. Zamieszczał tajemnicze zdjęcia, na których nie było widać dokładnie kim jest jego nowa dziewczyna. Po czasie jednak para przestała się ukrywać, a aktor zaczął zabierać ukochaną “na salony”.

https://www.instagram.com/p/B5YN6ymnAGA/

Bez wątpienia para przykuwała uwagę mediów, a internauci wciąż porównywali nową ukochaną Królikowskiego do jego byłej dziewczyny. Antek i Kasia wydają się dobraną parą, wielokrotnie spekulowano na temat ich ślubu.

Antek Królikowski po ślubie?

Tym razem Antek podgrzał atmosferę zamieszczając na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje z dwójką innych aktorów. Jest to zdjęcie z planu, jednak jedna rzecz bardzo przykuła uwagę internautów. Bowiem na palcu Królikowskiego widoczna jest … obrączka! Fani aktora zaczęli podpytywać:

“To jakaś prowokacja Antek z tym ringiem 🤣💪”

“Obrączka na palcu? Pasuje bardzo 🙂”

https://www.instagram.com/p/B6Dx0oNnunz/?utm_source=ig_embed

Do tej pory aktor nie odniósł się do żadnego z komentarzy, ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył domysłom internautów. Zatem nie wiadomo, czy obrączka na palcu aktora to jedynie charakteryzacja, czy jednak Antek i Kasia wzięli ślub! Zapewne niebawem się przekonamy!

A Wy jak myślicie? Antek w końcu postanowił ustatkować się na dobre i zdecydował się na ślub z ukochaną? Czy jednak to tylko mała prowokacja?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej