Antoni Królikowski: [wiek, żona, dziecko, filmy, Instagram, rodzice]

26 września 2019
Przez: : KS

Antoni Królikowski to aktor, który może pochwalić się całkiem sporym gronem fanów. Jak do tej pory zagrał już w kilku głośnych produkcjach. Aktorstwem interesował się już od najmłodszych lat. Z resztą nie ma się co dziwić, ponieważ pochodzi z rodziny o takich korzeniach. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat.

Antoni Królikowski: wiek

Mężczyzna urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi. Jednakże, większość życia spędził w Warszawie. Ukończył tamtejsze liceum o profilu filmowym oraz Warszawską Szkołę Filmową. Jest nie tylko aktorem, ale także scenarzystą, reżyserem i prezenterem telewizyjnym.

Antoni Królikowski: filmy

Mimo młodego wieku może pochwalić się naprawdę ciekawą filmografią. Występował zarówno w serialach, jak i filmach. Te najbardziej znane to: ,,Czas honoru”, ,,Miłość nad rozlewiskiem” i ,,Bodo. Ostatnio zagrał w filmie Patryka Vegi pod tytułem ,,Polityka, który wzbudził wiele kontrowersji. Oprócz tego, wziął udział w kilku programach telewizyjnych. Między innymi były to ,,Taniec z gwiazdami”, ,,Agent-Gwiazdy i ,,Kocham Cię, Polsko!.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Antoni Królikowski: rodzice

Jego rodzice również zawodowo zajmują się aktorstwem. Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Pawła Królikowskiego widzieliśmy w różnych produkcjach zarówno telewizyjnych, jak i teatralnych. Jest jednym z czworga ich dzieci. Co więcej, podobno jest oczkiem w głowie matki. Ojciec aktora zmarł po ciężkiej chorobie 27 lutego 2020 roku.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Antoni Królikowski: żona, dziecko

Antek ma już za sobą kilak głośnych i medialnych związków. W przeszłości był związany między innymi z młodą aktorką i wokalistką Julią Wieniawą. Następnie spotykał się z nieznaną dotąd w polskim show biznesie Katarzyną Dąbrowską. Na chwilę obecną, jego jest z Joanna Opozdą. Para stanęła na ślubnym kobiercu w sierpniu 2021 roku. Niedługo później okazało się, że już niebawem na świecie pojawi się ich pierwszego dziecko.

Zobacz także: Królikowski i Opozda będą rodzicami. Wydali oświadczenia!

Antoni Królikowski: Instagram

Wszyscy zainteresowani jego osobą powinni zajrzeć na konto na Instagramie, które prowadzi. Jego nazwa to @antek.krolikowski. Aktualnie jego aktywność obserwuje ponad 400 tysięcy użytkowników. To właśnie tam na bieżąco pokazuje nad jakimi projektami pracuje. Oprócz tego, zdradza, jak wygląda jego życie prywatne.

 

 

 
 

 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez (@antek.krolikowski)

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej