Antek Królikowski pokazał zdjęcie bez koszulki! Wydziarana klata aktora robi wrażenie

23 czerwca 2021
Przez: : M.J

Antek Królikowski na swoim Instagramie opublikował zdjęcie swojej klaty, a pierwsze co rzuca się w oczy, to tatuaże na ciele aktora. Musimy przyznać, że fotka zwraca na siebie uwagę i jak się okazuje, już niebawem Królikowskiego ponownie zobaczymy na ekranie w nowej produkcji. Zobaczcie, jak się prezentuje!

Kariera Królikowskiego

Antoni Królikowski popularność zdobył grając w serialu 39 i pół, Agentki i Czas honoru. Później drzwi do kariery stały dla niego otworem. Można śmiało powiedzieć, że jest jednym z ulubionych aktorów reżysera Patryka Vegi, bo to właśnie w jego filmach wcielał się w wiele kontrowersyjnych ról. Pojawił się również w wielu programach rozrywkowych tj. Taniec z Gwiazdami, Agent Gwiazdy, czy Kocham Cię, Polsko. Media chętnie przyglądają się zarówno jego życiu zawodowemu, jak i prywatnemu.

https://www.instagram.com/p/CItEgb_rm8O/

Związki Antka Królikowskiego

Jednym z najgłośniejszych związków Antka był bez wątpienia ten z Julią Wieniawą. Kiedy ogłosili swoje rozstanie, każdy z nich zaczął układać swoje życie na nowo, a kolejne relacje Królikowskiego z kobietami wzbudzały sporo emocji w mediach. Od jakiegoś czasu aktor spotyka się z Joanną Opozdą. Choć para jakiś czas temu ogłosiła swoje rozstanie, to jak już wiadomo postanowili sobie dać drugą szansę. Coraz chętniej zamieszczają wspólne fotki na swoich profilach w mediach społecznościowych, a jedno ze zdjęć, które ostatnio pojawiło się na Instagramie Antka wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów.

Zobacz także: Joanna Opozda w przeszłości była ofiarą sutenerów. Opowiedziała o wszystkim!

Antek Królikowski z dziewczyną.
Antek i Asia tworzą piękną parę.

Antek Królikowski pokazał zdjęcie bez koszulki

Aktor nie zwalnia tempa i jak się okazuje, już niebawem zobaczymy go w kolejnej produkcji. Antek na swoim Instagramie przedstawił internautom bohatera, w którego rolę się wcieli. Bez wątpienia pierwsze co rzuca się w oczy to wydziarana klata Królikowskiego:

“Poznajcie Kajetana😁🎬 #nowyfilm #komedia #kryptonimpolska #antonikrólikowski”

https://www.instagram.com/p/CQbTEdhL45C/

Hasztag pod zdjęciem #kryptonimpolska prawdopodobnie oznacza tytuł najnowszej produkcji, w której zobaczymy Antka. Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na powyższe zdjęcie nie szczędząc humoru w komentarzach:

“Po tatuażach widać, że świr 😂”

“Dziary sztos😂😂😂”

“Czekam, bo czuje, że będzie “groźnie “😆👍”

Królikowski w takiej wersji wyraźnie zachęcił internautów do obejrzenia kolejnej produkcji, w której zagra. My już nie możemy się doczekać.

A Wy?

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej