Joanna Opozda w przeszłości wpadła w sidła przestępców! Post aktorki skomentował Królikowski i wyznał jej miłość…

16 czerwca 2021
Przez: : M.J

Joanna Opozda na swoim profilu w mediach społecznościowych podzieliła się z internautami bardzo osobistą historią. Jak się okazuje, aktorka w przeszłości padła ofiarą przestępców, którzy żerują na naiwności młodych dziewczyn. W komentarzach pojawił się wpis Antka Królikowskiego, który wyznał swojej ukochanej miłość.

Joanna Opozda padła ofiarą przestępców

Na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się obszerny wpis, w którym wyznała, że mając 20 lat padła ofiarą sutenerskiej siatki. Wówczas młodziutka aktorka miała głowę pełną marzeń i niezbyt długo zastanawiała się nad braniem kolejnych ofert pracy. Jedna z nich mogła doprowadzić do tragicznych wydarzeń. Jak czytamy we wpisie aktorki, nie miała pojęcia, że każą robić jej takie rzeczy. Co więcej miała bardzo dużo szczęścia, że udało jej się z całej sytuacji wyjść obronną ręką:

“Moi drodzy, To nie będzie łatwy post, ale wierzę, że może wnieść wiele dobrego. Chce się z Wami podzielić historią, którą przeżyłam w wieku 20 lat i która mam nadzieję będzie przestrogą dla młodych dziewczyn. […] Kiedy pewnego razu ktoś zaproponował mi i mojej koleżance (również modelce) pracę w charakterze hostessy we Francji, niewiele myśląc zgodziłam się”– cały wpis przeczytacie pod zdjęciem.

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Kolejno Asia zaapelowała do młodych dziewczyn, aby były zawsze ostrożne i miały głowę na karku. Podobne sytuacje niestety, ale zdarzają się nadal. Sama po tych szokujących wydarzeniach straciła zaufanie do ludzi i wiarę w siebie oraz przez długi czas miała poczucie winy.

Joasia Opozda ostrzega młodsze dziewczyny.

Na wpis Joasi zareagował Antek Królikowski. Na temat powrotu pary mówi się w mediach już od jakiegoś czasu. Tym razem komentarz aktora tylko potwierdza, że para ponownie jest ze sobą szczęśliwa.

Zobacz także: Joanna Opozda i Antek Królikowski potwierdzili związek?

Antek Królikowski wspiera ukochaną

Pod wpisem aktorki pojawił się komentarz od Antka, który brzmi:

“Brawo Skarbie! Wiem, że od lat miałaś traumę związaną z tym niefortunnym epizodem i jestem dumny, że w końcu dzielisz się tym ze światem! Wierzę, że Twoja historia może pomóc wielu dziewczynom unikać podobnych sytuacji… Jesteś szczerym złotem. Kocham❤️”

Antek jest ogromnym wsparciem dla aktorki.

Należą się wielkie brawa Joannie, że zdecydowała się na tak osobiste wyznanie i ostrzegła młodsze dziewczyny przed procederem, który nadal można spotkać w wielu krajach na świecie.

Źródło: Instagram Joanny Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej