Antek Królikowski pokazał zdjęcie z synem i odniósł się do plotek o rozstaniu!

28 lutego 2022
Przez: : M.S.

22 lutego Joanna Opozda urodziła dziecko, jednak gdy opuszczała szpital, jej mąż nie pojawił się pod szpitalem. Aktor odwiedził syna wraz ze swoją mamą i zamieścił urocze zdjęcie u siebie na profilu. Odniósł się także do plotek związanych z rozstaniem z Opozdą.

Małżeństwo Królikowskiego i Opozdy

Antek Królikowski i Joanna Opozda w sierpniu ubiegłego roku zostali małżeństwem. O ciąży aktorki spekulowano już przed ślubem, jednak para tą wiadomość potwierdziła po jakimś czasie. Ciąża aktorki nie przebiegała zbyt dobrze, ale na szczęście 22 lutego Joasia urodziła zdrowego chłopca.

Syn Opozdy i Królikowskiego - Vincent
Joanna Opozda urodziła

Niestety zaraz po narodzinach Vincenta do mediów trafiła zaskakująca informacja o rozstaniu Opozdy i Królikowskiego. Jeden z portali podał, że małżeństwo nie jest już razem, a co więcej, aktor spotyka się z inną kobietą. Plotki stały się bardziej wiarygodne, gdy paparazzi sfotografowali aktorkę wychodzącą ze szpitala z maluszkiem, jednak nie towarzyszył im Antek.

Zobacz także: Z kim spotyka się Antek Królikowski

Królikowski skomentował plotki o rozstaniu z Opozdą!

W niedzielę Królikowski zamieścił na swoim profilu zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoim synkiem Vincentem. Aktor poinformował, że w piątek po raz pierwszy zobaczył swojego synka. Nawiązał również do rocznicy śmierci swojego taty, Pawła Królikowskiego:

“W piątek po raz pierwszy raz zobaczyłem Naszego synka😍 Vincent jest cudem, jest przepiękny, jest kochany!❤️🐰
To był ważny, ale trudny weekend. Do tego, dziś 27.02 druga rocznica śmierci Taty. Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do Nas uśmiecha…”

https://www.instagram.com/p/Caesfa0Lp-i/

Ponadto, aktor zabrał głos w sprawie plotek, które pojawiły się w mediach na temat jego rozstania z Joanną Opozdą. Zaznaczył, by nie żyć doniesieniami na temat jego życia osobistego oraz zapewnił, że kiedyś odniesie się do tej sprawy. Aktualnie jednak ma ważniejsze sprawy na głowie:

“Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni ale apeluje – proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś Wam opowiem coś o sobie bo mam wrażenie że muszę, a tymczasem wybaczcie ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż kręcenie medialnych afer. Liczy sie życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju.”

Jak widać musimy jeszcze poczekać na komentarz ze strony aktorskiej pary.

Źródło: Instagram Antka Królikowskiego

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej