Antek Królikowski potwierdził plotki o nowej miłości! Co powiedział?

17 lipca 2020
Przez: : W.M.

Nie cichnie zainteresowanie życiem uczuciowym jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce. Jak się okazuje, informacje o nowej wybrance, okazały się prawdą! Antek Królikowski potwierdził plotki o nowej miłości.

Od pewnego czasu prasa i portale podkręcają dośnienia o tym, iż Antek po zakończonym niedawno związku z Kasią Dąbrowską, skierował uczucia w stronę Joanny Opozdy. W końcu 31-latek zabrał głos. Co powiedział?

https://www.instagram.com/p/CCdAjn0Hhgw/

Antoni Królikowski od lat uznawany jest z jednego z najpopularniejszych młodych aktorów. Syn gwiazdorskiej pary, aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowksiej i zmarłego przed kilkoma miesiącami Pawła Królikowskiego, talent do pracy przed kamerą odziedziczył w genach.

Głośno o Antku zrobiło się, gdy wystąpił w popularnym serialu TVN „39 i pół” i od tego czasu rozwijał swoją karierę aktorką. Fani Królikowskiego zobaczyć go mogli w wielu serialach i filmach takich jak „Bodo”, „Diagnoza”, czy „Bad Boy”.

Popularność aktora sprawiła, że wielu fanów interesuje się także jego życiem uczuciowym. Z pewnością wszyscy pamiętają jego związek z Julią Wieniawą, z którą swojego czasu tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Po dwóch latach związku para potwierdziła jednak swoje rozstanie. Po pewnym czasie aktor związał się z Kasią Dąbrowską, która niezwiązana była z medialnym światem. Chociaż zakochani wielokrotnie chwalili się swoją miłością, ten związek również nie przetrwał. Niedawno kobieta pierwsza potwierdziła, nie są już z Antkiem parą. Zobacz: Królikowski rozstał się z dziewczyną. Jest wpis Kasi!

https://www.instagram.com/p/BuJrtFGnP4L/

Antek Królikowski potwierdził plotki o nowej miłości!

Krótko po tym, jak Katarzyna Dąbrowska zdradzała, że jej związek z Antkiem Królikowskim nie przetrwał, pojawiły się sensacyjne doniesienia, iż aktor znalazł sobie nowy obiekt westchnień. Paparazzi kilkakrotnie przyłapywali go w towarzystwie pięknej aktorki Joanny Opozdy, a według relacji świadków, para nie szczędziła sobie czułości.

W końcu aktor postanowił zabrać głos i przyznał, że spotyka się z Asią Opozdą! Antek Królikowski potwierdził plotki o nowej miłości w rozmowie z Plejadą.

„Zainteresowanie mediów jest tak duże, że cóż ja mogę innego powiedzieć: to prawda, spotykamy się z Asią. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale dziękuję serdecznie za gratulacje”

https://www.instagram.com/p/CBI2a6oHq0t/

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak życzyć szczęścia nowej parze!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej