Królikowski ma nową dziewczynę?! Wszystko wskazuje na to, że to znana aktorka!

3 lipca 2020
Przez: : M.J

Królikowski ma nową dziewczynę?! Jeden z portali donosi, że serce aktora, Antka Królikowskiego jest już zajęte. Dodatkowo w sieci pojawiły się zdjęcia z jednej z imprez, na których ta dwójka nie szczędzi sobie czułości. Kim jest nowa wybranka aktora? Zobaczcie!

Ostatnio w życiu Antka Królikowskiego dużo się działo. Po ciężkiej chorobie odszedł jego ukochany tata i znany aktor, Paweł Królikowski. Wówczas Antek miał ogromne wsparcie ze strony swojej ukochanej, Kasi Dąbrowskiej. Bez wątpienia nic nie wskazywało na to, że ten związek tak szybki dobiegnie końca.

https://www.instagram.com/p/CB5Awt0nfEM/

Zaledwie kilka dni temu na swoim profilu w mediach społecznościowych Kasia poinformowała, że nie jest już z Antkiem. Opublikowała wspólne zdjęcie z Królikowskim, a pod nim mogliśmy przeczytać, że ich związek to już przeszłość:

“Dziękuję za to 1,5 roku 🙂 Nie jesteśmy już razem z Antkiem”

Jak do tej pory sam aktor nie odniósł się do swojego zakończonego związku z Kasią Dąbrowską. Niemniej jednak jeden z portali dotarł do informacji, że serce Królikowskiego znowu jest zajęte. Kim jest jego nowa miłość? Zobaczcie!

Królikowski ma nową dziewczynę?!

Portal Pudelek.pl poinformował, że Antek spotyka się z aktorką Joanna Opozdą. Jak możemy się dowiedzieć z ich artykułu, Królikowski i Opozda pojawili się razem na imprezie urodzinowej Gabi Drzewieckiej, gdzie nie szczędzili sobie czułości, a ich zdjęcia pojawiły się w sieci.

“Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić czy jako para, czy dobrzy znajomi“- czytamy na Pudelku.

https://www.instagram.com/p/CB56ZgYB4J2/

Dodatkowo portal postanowił skontaktować się z aktorką, która od lat pojawia się na naszych ekranach w serialu “Pierwsza Miłość“. Jak zaznaczyła, zna się z Antkiem od lat. Dodatkowo wspólnie pracują nad tajemniczym projektem, o którym nie chce jeszcze teraz mówić:

“Znamy się z Antkiem od lat, teraz przygotowujemy wspólny projekt, ale za wcześnie, żeby o tym mówić”

Myślicie, że doniesienia mediów okażą się prawdą? Co Wy na to?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej