Antek Królikowski wygłosił wzruszające przemówienie na pogrzebie taty! “Naszym bohaterem będziesz na zawsze”

5 marca 2020
Przez: : M.J

5 marca odbył się pogrzeb znakomitego aktorka Pawła Królikowskiego. Na ceremonii pogrzebowej pojawiło się wiele gwiazd z polskiego show-biznesu. Obecny był również prezydent Andrzej Duda oraz rodzina aktora. Nie zabrakło wzruszających przemówień, a jedno z nich wygłosił Antoni Królikowski, najstarszy syn aktora. Zobaczcie! Antek Królikowski wygłosił wzruszające przemówienie na pogrzebie taty!

Paweł Królikowski odszedł 27 lutego po długiej walce z chorobą. Niespodziewana śmierć aktorka odbiła się szerokim echem w mediach, bo nikt nie spodziewał się, że jego stan jest aż tak poważny. Zaraz po tej smutnej wiadomości w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo zdjęć aktora, a posty od przyjaciół i znajomych z branży wzruszały do łez.

Dzisiaj o godzinie 11:00 rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe, na których pojawiły się tłumy. Nie tylko znane osoby pożegnały aktora, ale również ludzie, którzy lubili jego kunszt aktorski, jaki i niesamowicie pozytywne podejście do życia.

Na pogrzebie głos zabrał Antoni Królikowski, który w imieniu całej rodziny Królikowskich wygłosił wzruszające przemówienie. Zobaczcie, jak pożegnał swojego ukochanego tatę.

Antek Królikowski wygłosił wzruszające przemówienie na pogrzebie taty!

Antek w długim przemówieniu podziękował wszystkim osobom, które tak liczne przybyły pożegnać nie tylko znakomitego aktora, którym był Paweł Królikowski, ale również jego ukochanego tatę:

“W imieniu rodziny dziękuje za przybycie tak liczne. Tato wiem, że patrzysz na nas z góry. Wierzę, że Pan Bóg powierzył ci tam najpiękniejszą z ról. Dziękuje ci w imieniu kochającej żony Gosi i dzieci, twoich małych Królików za wszystko. Za to, że nauczyłeś nas uśmiechać się do świata i do ludzi, pokazałeś, jaki piękny potrafi być ten świat i że warto być jego dobrą częścią. Nie było dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Każdego dnia przypominałeś, żeby chciało nam się chcieć i udowodniłeś, że chcieć to móc. Dziękuje w imieniu Twoich rodziców dziadka Janka i Jadzi, że dałeś im wiele powodów do dumy”

https://www.instagram.com/p/B7JaZc4HrTv/

Najstarszy syn Królikowskiego, który również poszedł w ślady swojego taty, do przemówienia wtrącił nieco humoru, nawiązując do obecnej sytuacji w naszym kraju:

“Dziękuję wszystkim, że do ostatnich dni umożliwili Ci aktywność zawodową. Jesteś doskonałym aktorem, ale nigdy nie pokazywałeś mi jak grać, pokazywałeś jak żyć. Tato zawsze potrafiłeś obrócić w żart każdą sytuację, w końcu urodziłeś się w prima aprilis. Może wkrótce się spotkamy, w końcu w Polsce jest koronawirus. Ale tak jak uczyła nas mama, myjemy rączki. Możesz spać spokojnie, kochamy cię tato”

Na zakończenie dodał:

“Sam doczekałeś się wnuka i zostaniesz idolem Józka, kiedy dowie się, kim byłeś. Naszym bohaterem będziesz na zawsze”.

Również w pięknych słowach o Pawle Królikowskim wypowiedział się wicepremier Piotr Gliński.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej