Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego! Wielka prośba rodziny i piękne pożegnanie aktora na ramówce Polsatu!

5 marca 2020
Przez: : M.J

Dzisiaj, 5 marca odbędą się uroczystości pogrzebowe aktora Pawła Królikowskiego. Rodzina w nekrologu zwróciła się z prośbą do osób, które przybędą na uroczystość. Aktor został również wzruszająco pożegnany przez kolegów i koleżanki z branży, na wczorajszej ramówce stacji Polsat. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego!

Niespodziewanie 27 lutego odszedł bardzo lubiany aktor Paweł Królikowski. Dzisiaj mija dokładnie tydzień od wiadomości, która wstrząsnęła nie tylko całym światem polskiego show-biznesu, ale również wieloma osobami, które lubiły jego kunszt aktorski. Przedwczesna śmierć aktora była zaskoczeniem dla wielu osób, chociaż jak wiadomo, już od dawna zmagał się z chorobą. Jeszcze przed ubiegłorocznymi Świętami Bożego Narodzenia Królikowski trafił do szpitala, którego jak się okazuje, do ostatnich chwil nie opuścił.

W mediach społecznościowych aktora pożegnało całe mnóstwo osób. Gwiazdy dodawały wzruszające wpisy, w których żegnały swojego kolegę z pracy i przyjaciela. Również rodzina Królikowskiego pożegnała swojego tatę, męża, dziadka i brata, umieszczając jego zdjęcia z wyciskającymi łzy postami. Zobaczcie TUTAJ!

Piękne pożegnanie aktora na ramówce Polsatu!

Nie da się ukryć, że jest to wielka strata nie tylko dla branży filmowej w Polsce, ale również rozrywkowej. Królikowski od wielu lat zasiadał w jurorskim fotelu programu stacji Polsat, “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i do końca wszyscy mieli nadzieję, że jednak zobaczymy, go w tej edycji. Wczoraj odbyła się konferencja ramówkowa stacji Polsat, na której wszyscy zgromadzeni pięknie pożegnali swojego kolegę z pracy. Żalu nie kryła również Barbara Kurdej-Szatan, która podczas jednego z wywiadów nie mogła powstrzymać łez.

Źródło:
https://www.instagram.com/polsatofficial/

Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego! Wielka prośba rodziny!

To właśnie dzisiaj o godzinie 11:00 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe aktora. W kościele pw. Wniebowzięcia NMP i Świętego Józefa w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 52/54 odbędzie się msza święta. Paweł Królikowski spocznie na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach.

W nekrologu, który opublikował syn aktora Antoni Królikowski, możemy przeczytać, że rodzina ma wielką prośbę do osób, które będą chciały wziąć udział w ostatnim pożegnaniu aktora. Zamiast kwiatów bliscy aktora proszą o wsparcie chorego Kamila Ziółkowskiego podopiecznego Fundacji Pomocy Dzieciom i Chorym „Kawałek Nieba”.

https://www.instagram.com/p/B9REjneBjuf/

Paweł Królikowski odszedł niespodziewanie w wieku 58 lat…

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej