Antek Królikowski zazdrosny o swoją byłą dziewczynę?! Co na to jego Kasia?

22 maja 2019
Przez: : M.S.

Antek Królikowski zanim stworzył związek z Kasią Dąbrowską, przez 2 lata związany był z Julią Wieniawa. Jednak to nie była jego jedyna jego miłość. Wcześniej partnerką aktora była Kasia Sawczuk, znana wokalistka i aktorka. Jak poinformowała osoba z otoczenia aktora, Antek nie może pogodzić się z tym, że Sawczuk układa sobie życie z kimś innym!

https://www.instagram.com/p/2d2_ftHVge/

Antek Królikowski i Kasia Sawczuk tworzyli szczęśliwy związek przez 1,5 roku. Ich drogi rozeszły się ponad trzy lata temu. Wtedy to Królikowski związał się z Julią Wieniawą, która w tym czasie przyjaźniła się z Sawczuk, natomiast Kasia poznała Mattiego Rosińskiego z zespołu BeMy. Chociaż zarówno Matti, jak i Kasia się znanymi i cenionymi muzykami to ich związek nie należy do medialnych i para skrzętnie chroni swojej prywatności. Ich związek przeszedł na kolejny level. Para postanowiła się zaręczyć, czego do końca nie potrafi znieść Antek Królikowski!

View this post on Instagram

A post shared by Kasia Sawczuk (@sawczukkasia)

Mimo, że aktor spotyka się aktualnie z prawniczką Kasią Dąbrowską, to jest to dopiero początek ich relacji. Jak poinformował jeden z tabloidów Antek nie może pogodzić się z tym, że jego była dziewczyna szybciej się ustatkuje niż on.

https://www.instagram.com/p/Bxnd2n4i3UY/

„Antek jest wstrząśnięty. Myślał, że to on wcześniej się ustatkuje. Kasię postrzegał jako niedojrzałego lekkoducha… Antek nie rozumie, że nie ma szczęścia w miłości. Zżera go zazdrość, bo też wolałby myśleć o ślubie, niż co rusz rozpoczynać nowy związek”- wyznał informator tabloidu.

https://www.instagram.com/p/BxkYb2SCrrE/

Miejmy nadzieję, ze tym razem Antkowi się uda i niedługo to on będzie mógł cieszyć się zaręczynami!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej